Úplne nový 2 izbový byt s veľkou lodžiou v projekte Urban Residence

Škultétyho, Bratislava

175 000

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj úplne nový 2 izbový byt s veľkou lodžiou v projekte Urban Residence

Ponúkaný 2-izbový byt má celkovú úžitkovú plochu 41,86 m2 z toho je 33,54 je m2 plocha bytu a 8,32 m2 je plocha lodžie.  K bytu je možné dokúpiť aj parkovacie státie v spoločnej garáži  a pivničnú kobku. Byt je pekný svetlý vďaka južnej orientácii a je situovaný v novostavbe v projekte Urban Residence, ktorej kolaudačný proces aktuálne prebieha.

 

Štanard bytu

V cene bytu je kvalitné štandardné prevedenie, ktoré zahŕňa nasledovné vybavenie: protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere, vysokokvalitné plastové okná, dizajnové interiérové dvere, veľkoformátové laminátové parkety, dlažbu a obklad, kúpeľňovú sanitu a bielu maľovku na stenách.

 

Benefity

Vo vnútrobloku Urban Residence sa rozprestiera rozľahlý park, ktorého súčasťou sú tiež športoviská a detské ihrisko. Nový štandard bývania prinášajú aj moderné a inovatívne vychytávky ako kryté parkovisko bicyklov, parkovisko skútrov či elektronabíjacia stanica pre elektromobil.

 

Lokalita

Urban Residence je svojou polohou ideálnym dostupným miestom, z ktorého sa všade dostanete za pár minút. Do centra mesta prejdete pešo za 10 minút, na nákupy či na plaváreň sa dostanete za 5 minút a na výlet na Kolibu alebo do Karpát je to zhruba 20 minút. Lokalita je pohodlne dostupná pešo, mestskou dopravou a priamo z domu môžete vďaka novej cyklotrase vyraziť aj na bicykli.

 

Občianska vybavenosť

V blízkosti nájdete všetko, čo potrebujete k životu. Je tu niekoľko nákupných centier, mestská plaváreň, poliklinika, základná škola a škôlka, dve vlakové stanice, lekárne, mestské záhrady aj zimný štadión.Priamo v obchodných prevádzkach projektu Urban Residence nájdete supermarket, kvalitná reštaurácia a nemôže chýbať kaviareň, ale ani prevádzky pre krásu, zdravie, módu a životný štýl.

Cena:

Cena za byt: 175 000,- Eur

Cena parkovacieho státia v garáži: 25 000,- Eur

Cena pivničnej kobky: 5 000,- Eur

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária