15+ rokov stabilne na realitnom trhu

Na realitnom trhu pôsobíme viac ako 15 rokov, s nezmeneným tímom, filozofiou a nárokmi na najvyššiu kvalitu, ale aj rovnakou vášňou k tomu, čo robíme, ako na začiatku. Vybudovali sme si rôznorodú klientelu – od veľkých nadnárodných korporácií, cez developerské firmy, podnikateľov, až po drobných klientov, rodiny, jednotlivcov.

Bratislava a okolie

Zameriavame sa najmä na lokalitu Bratislavy a blízkeho okolia. Dôverne poznáme a neustále pozorne sledujeme tunajší trh s nehnuteľnosťami, rozširujeme našu ponuku, vzdelávame sa, nechávame sa pri našej práci inšpirovať trendami a najnovšími poznatkami zo sveta.

Portfólio služieb

Portfólio našich služieb je komplexné:

Od klasického predaja a prenájmu, až po hypotekárne poradenstvo a oceňovanie nehnuteľností – zásadou našej práce je maximálna profesionalita a úspešnosť riešení.

Popri efektívnosti, moderným prístupom a flexibilite si od začiatku fungovania našej spoločnosti dávame záležať na tom, aby sme vo vzťahu k vám – našim klientom – boli nielen realitnými maklérmi, ale predovšetkým vašim partnerom vo svete nehnuteľností. 

Uvedomujeme si, že predaj a kúpa nehnuteľnosti, či hľadanie nového domova je často jedna z najdôležitejších aj najnáročnejších životných situácií. Práve preto vám chceme v týchto momentoch poskytnúť nielen perfektný servis, ale aj pocit dôveryhodnosti, spoľahlivosti, otvorenosti. Popri profesionalite sa snažíme vytvoriť atmosféru pokoja, odbremeniť vás od zbytočných starostí, byť skrátka partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

V tom nám pomáha aj fakt, že sme od založenia značky nemenný, stabilný tím. Máme spoločnú víziu a cieľ, spolu rastieme, zdokonaľujeme sa, rozumieme si, zároveň sa snažíme rozumieť aj vám, vašim potrebám, požiadavkám a túžbam pri hľadaní tej správnej nehnuteľností, či vytváraní nového domova. Sme radi, že sa nám darí nadväzovať s vami pevné, nadštandardné vzťahy a preto sa k nám opätovne vraciate a rozširujete rodinu našich klientov. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, že máme radi to, čo robíme. Každý klient je pre nás jedinečný, vnímame jeho osobité potreby a túžby.

Ing. Zuzana Adamová

Realitný konzultant, konateľ

+ 421 (903) 323 299
adamova@azproperty.sk

PhDr. Zuzana Čevelová

Realitný konzultant

+ 421 (905) 461 249
cevelova@azproperty.sk

Mgr. Katarína Žuffová

Realitný konzultant

+421 (903) 768 300
zuffova@azproperty.sk

Ing. Larisa Raková

Realitný konzultant

+421 (948) 818 839
rakovalarisa@gmail.com

Mgr. Zuzana Zorňanová

Realitný konzultant

+ 421 (903) 853 325
zornanova@azproperty.sk

Mgr. Tatiana Frušová

Konzultant a Interiérový dekoratér

+421 (903) 183 850
frusova@azproperty.sk

JUDr. Olga Petkova

Konzultant pre developerské projekty

+421 (902) 939 202
petkova@azproperty.sk

Radka Klein

Fotograf/social media manager

+421 (948) 229 666
radkaklein@azproperty.sk

Naše priestory

Radi vás kedykoľvek privítame v našich priestoroch v malebnom historickom a kultúrnom srdci Bratislavy na Panenskej ulici č. 7. Zastavte sa u nás, keď sa chcete poradiť, máte pochybnosti, ochotne vás zorientujeme v neprehľadnej džungli nehnuteľností, privítame s úsmevom, profesionalitou a šálkou voňavej kávy.

Váš AZ PROPERTY tím.