Realitná kancelária v Bratislave

Sme tím realitných maklérok, ktorých práca s nehnuteľnosťami skutočne baví. Robíme ju so srdcom a entuziazmom, vďaka čomu v realitách úspešne pôsobíme už 16 rokov. Špecializujeme sa na Bratislavu a okolie, ktorú dôverne poznáme.

16 rokov stabilne na realitnom trhu

Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobíme ako realitná kancelária v Bratislave 16 rokov — s nezmeneným tímom a profesionálnym prístupom, tiež rovnakou vášňou k nášmu povolaniu ako na začiatku. Máme rôznorodú a spokojnú klientelu, od veľkých nadnárodných korporácií, cez developerské firmy a podnikateľov, až po drobných klientov, rodiny aj jednotlivcov.

Našou srdcovkou je Bratislava a okolie

Sme realitná kancelária so zameraním na Bratislavu a blízke okolie. Dôverne poznáme a pozorne sledujeme bratislavský trh s nehnuteľnosťami, rozširujeme našu ponuku na predaj nehnuteľností a prenájom nehnuteľností. Neustále sa vzdelávame, radi sa inšpirujeme trendami a najnovšími poznatkami zo sveta.

Portfólio našich služieb je komplexné

Ako realitná kancelária ponúkame predaj nehnuteľností v Bratislave a prenájom nehnuteľností v Bratislave a okolí, hypotekárne poradenstvo, oceňovanie a výkup nehnuteľností aj home staging – zásadou našej práce je maximálna profesionalita a úspešnosť riešení.

Sme vašim spoľahlivým partnerom

Popri efektívnosti, moderným prístupom a flexibilite nám záleží na tom, aby sme boli vašim spoľahlivým partnerom. Uvedomujeme si, že predaj nehnuteľnosti a kúpa nehnuteľnosti, či hľadanie nového domova je často jedna z najdôležitejších aj najnáročnejších životných situácií. Práve preto vám chceme v týchto momentoch poskytnúť nielen perfektný servis, ale aj pocit absolútnej dôvery.

Záleží nám na vašej spokojnosti

Popri profesionalite sa snažíme vytvoriť atmosféru pokoja, odbremeniť vás od zbytočných starostí, urobiť všetko pre vašu spokojnosť. Úprimne nám záleží na splnení vašich požiadaviek a túžob pri hľadaní pre vás ideálnej nehnuteľnosti, či vytváraní nového domova snov.

Vážime si, že sa k nám s dôverou vraciate

Sme vďačné, že sa nám darí nadväzovať s vami pevné, nadštandardné vzťahy a preto k nám opätovne prichádzate a rozširujete rodinu našich klientov. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, že nás naša práca baví. Každý klient je pre nás jedinečný, vnímame vaše osobité potreby a sny.

Avatar photo

Ing. Zuzana Adamová

Realitná konzultantka | CEO

+ 421 903 323 299
adamova@azproperty.sk
Avatar photo

PhDr. Zuzana Čevelová

Realitná konzultantka

+ 421 905 461 249
cevelova@azproperty.sk
Avatar photo

Mgr. Katarína Žuffová

Realitná konzultantka

+421 903 768 300
zuffova@azproperty.sk
Avatar photo

Ing. Larisa Raková

Realitná konzultantka

+421 948 818 839
rakova@azproperty.sk
Avatar photo

Mgr. Zuzana Zorňanová

Realitná konzultantka

+ 421 903 853 325
zornanova@azproperty.sk
Avatar photo

Mgr. Tatiana Frušová

Realitná konzultantka a dekoratérka

+421 903 183 850
frusova@azproperty.sk
Avatar photo

JUDr. Olga Petkova

Konzultantka pre developerské projekty

+421 902 939 202
petkova@azproperty.sk
Avatar photo

Radka Klein, MA

Fotografka

+421 948 229 666
radkaklein@azproperty.sk

Naše priestory

Radi vás kedykoľvek privítame v našich priestoroch, v malebnom historickom a kultúrnom srdci Bratislavy na Panenskej ulici č. 7. Ak sa chcete poradiť či zorientovať v aktuálnej situácii na trhu s nehnuteľnosťami príďte, privítame vás s úsmevom a šálkou dobrej kávy.

Tím AZ PROPERTY