Výkup nehnuteľností

Výhodný výkup vašej nehnuteľnosti — v Bratislave a blízkom okolí.
Prvá platba už do 24 hodín.

Okamžitý výkup

Potrebujete predať vašu nehnuteľnosť naliehavo rýchlo?

Výhodný výkup nehnuteľnosti pod ťarchou úveru či s exekučným príkazom je okamžité riešenie. Celý proces predaja vieme zrealizovať už do 3 dní, prvú čiastku kúpnej ceny od nás môžete dostať už do 24 hodín.

Do 3 dní vykúpime vašu nehnuteľnosť.

Platba v hotovosti

Obávate sa exekúcie a straty vašej nehnuteľnosti?

Pomôžeme vám ihneď. Expresný výkup vášho domu, bytu, pozemku či zadĺženej nehnuteľnosti vieme zrealizovať okamžite, prvú platbu 5000 Eur od nás dostanete v hotovosti do 24 hodín. Vašu naliehavú situáciu vyriešime jednoducho a rýchlo.

Hotovosť od nás dostanete už do 24 hodín.

Expresné riešenie

Nevládzete splácať hypotéku alebo vám hrozí bankrot?

Dokážeme vás dostať z neľahkej situácie okamžite von a maximálne urýchliť proces odkúpenia vašej nehnuteľnosti. Vďaka skúsenostiam a kontaktom vám pomôžeme vyriešiť všetko, čo súvisí s expresným výkupom vašej nehnuteľnosti.

Okamžité vyriešenie vašej životnej situácie.

Výhodné ohodnotenie

Potrebujete hotovosť a nechcete prísť o vloženú investíciu?

Ponúkame výhodný výkup trhovej hodnoty nehnuteľnosti už do 3 dní. Na základe našich dlhoročných skúseností a znalostí slovenského realitného trhu vieme vašu nehnuteľnosť ohodnotiť tak, aby bola k vašej spokojnosti predaná za najlepšiu možnú cenu.

Maximálna výška trhovej hodnoty do 3 dní.

Bezplatné právne poradenstvo

Máte obavu z vysokých poplatkov za právny servis pri predaji?

Všetky starosti a poplatky zoberieme na naše plecia. Bezplatne vám poskytneme kompletný právny servis a profesionálne poradenstvo. Uhradíme za vás všetky dlhy a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Uhradíme za vás dlhy a poplatky.

Pomoc s novým začiatkom

Hrozíte sa predstavy hľadania nového bývania?

Ak si budete želať, pomôžeme vám nájsť si bývanie podľa vašich predstáv a finančných možností, ktoré bude v súlade s vašim životným štýlom. Bezplatne vám poskytneme právny servis a profesionálne poradenstvo.

Pomôžeme vám nájsť nové bývanie.

Vykúpime vašu nehnuteľnosť — prvá časť kúpnej ceny do 24 hodín.

Máte záujem o expresný výkup vašej nehnuteľnosti?

Vyplňte prosím náš formulár, pomôžeme vám s najvýhodnejším riešením.

Vykup nehnutelnosti

m2

Ako to celé u nás prebieha?

Osobné stretnutie s maklérom

Spoluprácu najradšej začíname osobným stretnutím, či už na káve v našej kancelárii alebo priamo na nehnuteľnosti, kde si pozorne vypočujeme vaše želania a požiadavky.

Ohodnotenie nehnuteľnosti

Na základe našich dlhoročných skúseností a znalostí slovenského realitného trhu vieme vašu nehnuteľnosť ohodnotiť tak, aby bola k vašej spokojnosti vykúpená za maximálnu výšku trhovej hodnoty.

Dohoda o poskytnutí našich služieb

Dôkladne vás informujeme o komplexnej škále služieb, korú pri výkupe nehnuteľnosti poskytujeme. Dohodu o poskytnutí našich služieb pre vás odborne a promptne pripraví náš právny tím do 24 hodín.

Potrebujete rýchlo predať vašu nehnuteľnosť?

Ponúkame expresný a výhodný výkup

Potrebujete sa nezáväzne poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať:
Liana Weiss / Konzultant
lianaweiss@azproperty.sk

Referencie od našich klientov

Rýchli, profesionálni a empatickí

"AZ Property boli rýchli, profesionálni a empatickí. Urobili všetko, čo povedali pri našom prvom stretnutí. Ich cenová ponuka bola vyššia ako u iného makléra, celý proces prebehol rýchlo a férovo. Prebehli len neuveriteľné 3 dni a mohol som sa po mesiacoch súženia konečne nadýchnuť, s víziou nového života bez dlhov na krku! Určite by som ich odporučil každému, kto sa dostane do podobnej situácie.”
— Marián, Bratislava

Prvú platbu v hotovosti do 24 hodín, ako sľúbili

“Potrebovala som expresne rýchlo získať peniaze, aby som sa dostala z naliehavej životnej situácie. Od AZ Property som dostala prvú platbu v hotovosti do 24 hodín, ako sľúbili. Keď boli podpísané všetky dokumenty a prevod môjho bytu zrealizovaný, zostatok sumy bol okamžite na mojom účte. Všetko išlo rýchlo a hladko, zažila som podporu a súcitné jednanie, na ktoré nezabudnem. Zo srdca ďakujem!”
— Tatiana, Bratislava

Záležalo im na mne, čo pre mňa veľa znamenalo

“Ak ste sa ocitli v situácii, kedy vám hrozí bankrot a predaj nehnuteľnosti môže byť spásonosným riešením, obráťte sa so svojimi starosťami na AZ Property. Profesionálne služby aj ľudské rady, ktoré som dostal, boli k nezaplateniu. Opovedali a jednali rýchlo, k mojej situácii sa postavili s empatiou a porozumením. Bolo to pre mňa ako muža veľmi ťažké obdobie a veľa pre mňa znamenalo mať realitnú kanceláriu, ktorej na mne naozaj záležalo. Dievčatá z AZ Property urobili všetko pre to, aby som za pár dní bol opäť slobodným človekom, a mohol začať odznova, bez dlhov.”
— Juraj, Bratislava

Rýchly a výhodný — výkup vašej nehnuteľnosti — už do 3 dní

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať a využiť naše služby
Avatar photo
Mgr. Liana Weiss konzultant
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária