Naše služby

Predaj nehnuteľností

Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj nehnuteľností Bratislava, venujeme sa mu viac ako 15 rokov. Predajom tisícok nehnuteľností v Bratislave sme nadobudli veľa dôležitých skúseností, ktoré sa snažíme čo najlepšie zúročiť pre vás, našich klientov. Pri predaji nehnuteľností kladieme dôraz na profesionálne služby, vzájomnú dôveru a dlhotrvajúce vzťahy.
Viac info

Prenájom nehnuteľností

Prenájom nehnuteľností v Bratislave patrí medzi naše ďalšie kľúčové činnosti. Pri sprostredkovaní prenájmu nehnuteľností v Bratislave vám na prenájom vyhľadávame solídnych nájomcov. V prípade dlhodobého prenájmu nehnuteľnosti v Bratislave sa snažíme zabezpečiť hlavne kontinualitu prenájmu nehnuteľnosti.
Viac info

Vyhľadávanie nehnuteľností

Naše skúsenosti dlhoročne fungujúcej realitnej kancelárie v Bratislave vám pomôžu zorientovať sa na realitnom trhu. Dôkladne si vypočujeme a opýtame sa na vaše požiadavky, ktoré pre nás majú dôležitý význam. Na základe nich vám pomôžeme nájsť si bývanie podľa vašich predstáv a finančných možností, ktoré bude v súlade s vašim životným štýlom.

Hypotekárne služby

Ako realitná kancelária pre všetkých klientov, bez ohľadu na to, či si u nás vyberú alebo nevyberú nehnuteľnosť, ponúkame hypotekárne poradenstvo prostredníctvom nášho finančného poradcu s viac ako 15-ročnými skúsenosťami. Jeho služby sú pre vás bezplatné.

Ohodnotenie a prieskum trhu

Na základe našich dlhoročných skúseností a znalostí slovenského realitného trhu, ktorého vývoj neustále pozorne sledujeme, vám pomôžeme so správnym stanovením aktuálnej trhovej hodnoty vašej nehnuteľnosti. Bude ohodnotená tak, aby bola k vašej spokojnosti predaná či prenajatá za najlepšiu možnú cenu.

Poradenstvo pre developerov

Naše skúsenosti v oblasti rezidenčného trhu ponúkame aj developerom. Poskytneme vám odborné rady so skladbou bytov a domov na základe analýzy dopytu po týchto nehnuteľnostiach, ich štandardného vybavenia a dispozičného riešenia. Pomôžeme vám optimálne nastaviť predajné ceny podľa lokality a kvality nehnuteľností, či vypracujeme stratégiu predaja.

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať a využiť naše služby
Avatar photo
Ing. Zuzana Adamová Realitný maklér | CEO
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária