Naše služby

Predaj nehnuteľností

Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj nehnuteľností Bratislava, venujeme sa mu viac ako 15 rokov. Predajom tisícok nehnuteľností v Bratislave sme nadobudli veľa dôležitých skúseností, ktoré sa snažíme čo najlepšie zúročiť pre vás, našich klientov. Pri predaji nehnuteľností kladieme dôraz na profesionálne služby, vzájomnú dôveru a dlhotrvajúce vzťahy.
Viac info

Prenájom nehnuteľností

Prenájom nehnuteľností v Bratislave patrí medzi naše ďalšie kľúčové činnosti. Pri sprostredkovaní prenájmu nehnuteľností v Bratislave vám na prenájom vyhľadávame solídnych nájomcov. V prípade dlhodobého prenájmu nehnuteľnosti v Bratislave sa snažíme zabezpečiť hlavne kontinualitu prenájmu nehnuteľnosti.
Viac info

Vyhľadávanie nehnuteľností

Naše skúsenosti dlhoročne fungujúcej realitnej kancelárie v Bratislave vám pomôžu zorientovať sa na realitnom trhu. Dôkladne si vypočujeme a opýtame sa na vaše požiadavky, ktoré pre nás majú dôležitý význam. Na základe nich vám pomôžeme nájsť si bývanie podľa vašich predstáv a finančných možností, ktoré bude v súlade s vašim životným štýlom.

Hypotekárne služby

Ako realitná kancelária pre všetkých klientov, bez ohľadu na to, či si u nás vyberú alebo nevyberú nehnuteľnosť, ponúkame hypotekárne poradenstvo prostredníctvom nášho finančného poradcu s viac ako 15-ročnými skúsenosťami. Jeho služby sú pre vás bezplatné.

Ohodnotenie a prieskum trhu

Na základe našich dlhoročných skúseností a znalostí slovenského realitného trhu, ktorého vývoj neustále pozorne sledujeme, vám pomôžeme so správnym stanovením aktuálnej trhovej hodnoty vašej nehnuteľnosti. Bude ohodnotená tak, aby bola k vašej spokojnosti predaná či prenajatá za najlepšiu možnú cenu.

Poradenstvo pre developerov

Naše skúsenosti v oblasti rezidenčného trhu ponúkame aj developerom. Poskytneme vám odborné rady so skladbou bytov a domov na základe analýzy dopytu po týchto nehnuteľnostiach, ich štandardného vybavenia a dispozičného riešenia. Pomôžeme vám optimálne nastaviť predajné ceny podľa lokality a kvality nehnuteľností, či vypracujeme stratégiu predaja.

Ako to celé u nás prebieha?

Osobné stretnutie s maklérom

Spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti alebo prenájme nehnuteľnosti najradšej začíname osobným stretnutím, či už na káve v našej kancelárii alebo priamo na nehnuteľnosti, na ktorom si pozorne vypočujeme vaše požiadavky.

Ohodnotenie nehnuteľnosti a doporučenie ceny

Základom úspechu realitného obchodu pri predaji nehnuteľnosti v Bratislave,je správne stanovenie aktuálnej trhovej hodnoty tak, aby bola predaná alebo prenajatá za najlepšiu možnú cenu. Neustále sledujeme vývoj na trhu s nehnuteľnosťami, vďaka čomu vám vieme odborne a promptne poradiť.

Dohoda o poskytnutí sprostredkovateľských služieb

Základom úspešnej spolupráce je dopredu dôkladne informovať klientov o našich službách. Dohodu o poskytnutí sprostredokovateľských služieb pre vás odborne pripraví náš právny tím.

 

 

Prezentácia nehnuteľnosti – vyzdvihneme to najlepšie!

Nároky na prezentáciu nehnuteľností sa každý rok zvyšujú. Sledujeme aktuálne trendy a máme profesionálny tím, ktorý sa postará o to, aby vaša nehnuteľnosť vynikla spomedzi tých ostatných.

Inzercia nehnuteľnosti

Nehnuteľnosti inzerujeme na najnavštevovanejších realitných portáloch a sociálnych sieťach. Na to, aby vaša nehnuteľnosť nebola stratená v množstve iných ponúk, využívame služby topovania.

Prehliadky nehnuteľnosti maklérom

Prehliadky nehnuteľností majú na starosti naši profesionálne vyškolení, ústretoví a za každých okolností príjemne naladení makléri.

 

Právny servis

Odborné služby súvisiace s realitnými transakciami pre vás zabezpečíme prostredníctvom nášho interného a externého právneho tímu.

Odovzdanie nehnuteľnosti

Úspešnú realitnú transakciu ukončujeme odovzdaním nehnuteľnosti. Pri každom odovzdaní vás budú sprevádzať aj naši realitní makléri.

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať a využiť naše služby
Avatar photo
Ing. Zuzana Adamová Realitná konzultantka | CEO
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária