Projekt Železničná II

Ponúkame vám súčasným vkusom inšpirované bývanie v malopodlažnom bytovom dome situovanom v mestskej časti Vrakuňa na Železničnej ulici.

 

Bytový dom má moderný architektonický vzhľad, ktorý reflektuje polohu pozemku a okolité prostredie. Architektonické riešenie projektu nadväzuje na zástavbu rodinných domov v Železničnej ulici a zároveň svojím výrazom citlivo komunikuje s viacpodlažnými objektami bytovej zástavby v bezprostrednom okolí. Vkusne riešené bývanie je ideálne pre mladé páry, jednotlivcov či mladé rodiny.

Byty a dispozičné riešenia

Byty a ich dispozície spĺňajú atribúty súčasného vkusu a nárokov na moderné bývanie. Vybrať si môžete z cenovo dostupných bytov s balkónmi a predzáhradkami. Objekt má dve identické podlažia a zobytnené podkrovie. Veľkou výhodou 2 a 3-izbových bytov sú nízke prevádzkové náklady a dôsledné architektonické riešenia reflektujúce skúsenosti z predošlých projektov v okolí. Ku všetkým bytom prislúchajú parkovacie státia na vlastnom oplotenom pozemku s vonkajšou uzamknutou vstupnou bránou, ktorá zabezpečí aj zvýšnenú bezpečnosť pre obyvateľov.

Lokalita a základná vybavenosť

 

Bytový dom sa nachádza v Bratislave v mestskej časti Vrakuňa, v katastrálnom území Vrakuňa na križovatke Železničnej a Jedľovej ulice. Z južnej strany pozemok susedí s pozemkom rodinného domu, zo západnej strany so zástavbou viacpodlažnej bytovej zástavby, ostatné hranice tvoria miestne komunikácie.   Pozemok je súčasťou stabilizovaného územia malopodlažnej obytnej zástavby. Vjazd na pozemok je zo Železničnej ulice.

Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja. Projekt je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť. V blízosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorou sa dá dostať až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov. Vďaka okolitej prírodnej scenérii je lokalita ideálnou voľbou na prechádzky so štvornohými priateľmi a aktívny oddych pre mladé páry aj rodiny.

 

Architektúra a štandard

Projekt Železničná II je navrhnutý ako dva identické, rovnobežne umiestnené rodinné domy so spoločnou deliacou stenou. Moderný architektonický výraz reflektuje polohu pozemku a okolité prostredie. Prvé a druhé nadzemné podlažia a zobytnenené podkrovia sú tvorené vkusne riešenými 2 a 3-izbovými bytmi s predsadenými balkónmi. Architektúra projektu nadväzuje na zástavbu rodinných domov v Železničnej ulici, zároveň svojím výrazom citlivo komunikuje s viacpodlažnými objektami bytovej zástavby v bezprostrednom okolí. Byty, ktoré je môžné kúpiť ako holobyty alebo v kvalitnom štandardnom prevedení, sú ideálne pre jednotlivcov či mladé páry a rodiny.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária