Artcentro

Ponúkame vám novodobé bývanie a priestory na podnikanie v polyfunkčnom dome ARTCENTRO, v mestskej časti Vrakuňa na Majoránovej ulici.

 

ARTCENTRO sa skladá zo štyroch dvojpodlažných pavilónov, ktoré spolu tvoria jeden objekt. Architektúra domu má kontemporálny výraz zodpovedajúci nárokom mestského bývania tohto milénia. Pavilóny budú slúžiť predovšetkým obyvateľom objektu, predpokladá sa však aj vznik obchodných prevádzok využívaných obyvateľmi celej lokality, ktoré budú skvelým doplnením a pridanou hodnotou.

 

Byty, nebytové a obchodné priestory

Projekt polyfunkčný dom ARTCENRO je zložený zo štyroch dvojpodlažných pavilónov s bytmi, nebytovými a obchodnými priestormi. Byty sú 1-izbové až 3-izbové vo výmerách od 26,18 m2 — 73,31 m2, nebytové priestory sú vo výmerách od 48,41 m2 — 57,06 m2 a obchodné priestory sú vo výmerách od 31,72 m2  — 66,87 m2. K bytom a nebytovým priestorom prislúchajú pekné predzáhradky alebo balkóny, je možné vybrať si holobyt/holopriestor alebo kvalitné štandardné prevedenie. Obchodné priestory je možné kúpiť ako holopriestory bez štandardného prevedenia. K bytom, nebytovým a obchodným priestorom ponúkame na predaj aj vonkajšie parkovacie miesta.

Lokalita a základná vybavenosť

ARTCENTRO je situované v Bratislave v mestskej časti Vrakuňa, v katastrálnom území Vrakuňa, na Majoránovej ulici. Je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou a vo výhodnej polohe k dôležitým dopravným koridorom — ceste II. Hradská ulica a diaľničného obchvatu D61, D1; na hraniciach mestských častí Vrakuňa a Ružinov. Neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť.

V blízkosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorou sa dá dostať až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov. Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja, vďaka prírodnej scenérii je ideálnou voľbou na aktívny oddych pre mladé páry aj rodiny, tiež prechádzky so štvornohými priateľmi.

Architektúra a štandard

Architektúra polyfunkčného domu ARTCENTRO má kontemporálny výraz zodpovedajúci nárokom mestského bývania tohto milénia. Pavilóny budú slúžiť predovšetkým obyvateľom objektu, predpokladá sa však aj vznik obchodných prevádzok využívaných obyvateľmi celej lokality, ktoré budú skvelým doplnením a pridanou hodnotou. Byty a nebytové priestory je môžné kúpiť ako holobyty/holopriestory alebo v kvalitnom štandardnom prevedení. Obchodné priestory ponúkame ako holopriestory.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária