Rodinné domy a rodinné dvojdomy s bytmi Biskupická ulica

Ponúkame vám mestské bývanie a súčasne ideálne súkromie v nových samostatných rodinných domoch s vlastným pozemkom a v dvojdomoch s bytmi s vlastnými pozemkami. Projekt Biskupická sa nachádza v centre obľúbenej mestskej časti Podunajských Biskupíc na rovnomennej ulici.

 

Projekt dvoch rodinných domov a dvoch rodinných dvojdomov so štyrmi bytmi ponúka výhody súčasného mestského bývania so želaným súkromím. Samostatné rodinné domy sú 4 a 5-izbové, byty v rodinných dvojdomoch sú 5-izbové, všetky v modernom architektonickom prevedení so záhradkami a terasami. Novodobý výraz domov reflektuje polohu objektu a existujúcu okolitú zástavbu.

 

Výstavba začína v janári 2023.  Dokončenie projektu je plánované na apríl 2024.

Dispozičné riešenia

 

Samostatné rodinné domy sú efektívne a citlivo dispozične riešené. 4-izbový dom má na prízemí zádverie, kúpeľňu a obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou s prístupom do záhrady. Na poschodí sú tri spálne, kúpeľňa a samostatná toaleta. Riešenie 5-izbového domu je rovnaké, na prízemí je väčšie o ďalsiu spálňu či hosťovskú izbu. Byty v rodinných dvojdomoch sú 5-izbové, dispozične zrkadlovo riešené. Na prízemí je zádverie, hosťovská izba a obývacia izba prepojená s kuchyňou s prístupom do záhrady. Na poschodí sú tri samostatné spálne a dve kúpeľne. Parkovacie stojiská sú umiestnené pred domami na vlastných pozemkoch.

Lokalita a základná vybavenosť

Areál rodinných domov a rodinných dvojdomov s bytmi je situovaný v domoradí v úplnom centre, napriek tomu v tichej lokalite na Biskupickej ulici v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice. V okolí sa v pešej dostupnosti nachádza kompletná občianska vybavenosť: obchody (Kaufland, Billa, Lidl, Tesco), základná škola, lekáreň, banky, reštaurácie a kaviarne, zástávky MHD. Centrum mesta je ľahko dostupné nielen verejnou dopravou, ale aj autom vďaka blízkemu napojeniu na hlavné dopravné tepny Bratislavy. Milovníci prírody a aktívneho oddychu ocenia krásu Biskupských lužných lesov a náučné chodníky cez lesy a lúky.

 

Architektúra a štandard

Domy sú prízemné s obytnými podkroviami v sedlových strechách. Sú situované za sebou, v tradičnej aditívnej schéme typickej pre Podunajskú vidiecku architektúru. Rodinné domy a dvojdomy s bytmi sú v ponuke v prevedení holodom/holobyt. Veľkou výhodou je uzavretý areál vlastného pozemku a pocit bezpečnosti, celý komplex je oplotený so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie. Prístup do domov je cez krátku účelovú komunikáciu.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2023 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária