Nový moderný 3-izbový byt s predzáhradkou v súkromnom uzavretom areáli, Hradská ulica

Hradská, Bratislava

217 000

Popis nehnuteľnosti

Veľmi pekný úplne nový 3-izbový byt s predzáhradkou v súkromnom uzavretom areáli, Hradská ulica

Hradská ulica, Bratislava

 

Byty sú dokončené, skolaudované. Dohodnite si obhliadku.

 

Ponúkaný 3-izbový byt má celkovú úžitkovú plochu 138,65 m2, z toho podlahová plocha bytu je 70,85 m2 plus predzáhradka o výmere 57 m2 a plus terasa o výmere 9,59 m2 . K bytu prislúcha a praktická pivnica vedľa bytu na poschodí o výmere 1,21 m2.

 

Byt je situovaný na 1/3 NP v novom tehlovom dome v bezpečnom uzavretom areáli.

Projekt Hradská Home II.  predstavuje výhody mestského bývania  so želaným súkromím. Samostatné 2-izbové a 3-izbové byty, nebytové priestory a ateliéry v čistom architektonickom prevedení sú v ponuke s predzáhradkami, terasami a lodžiami.

 

Dispozičné riešenie

Byt je funkčne a prakticky dispozične riešený, vchádzame do predsiene s úložným priestorom na šatník, po ľavej strane sa nachádza spálňa orientovaná do vnútrobloku, vedľa nej sa nachádza druhá samostatná spálňa. Po pravej strane je samostatná kúpeľňa a vedľa nej samostatná toaleta. Denná časť bytu pozostáva z pekného otvoreného priestoru, v ktorom sa nachádza kuchynská časť s jedálňou a obývacia izba obe prístupné na terasu a predzáhradku.

 

Vybavenie

Byty, nebytové priestory a ateliéry si môžete zakúpiť v štandarde, aký Vám bude vyhovovať. Ponúkame nasledovné prevedenie štandardu:

*1  Typ holobyt:

Obsahuje vybavenie: bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, vnútorná farba biela, vonkajšia farba antracit, predpríprava na montáž exteriérových žalúzií, sadrová hladká omietka bielej farby, na podlahách betónový poter, zásuvky a vypínače, rekuperačná jednotka, predpríprava rozvodov na osadenie klimatizácie v dvoch miestnostiach, elektrické podlahové vykurovanie, v kúpeľni budú pripravené predstenové moduly na osadenie sanity.

*2  Typ štandard:

Zahŕňa všetko vybavenie holobytu/holopriestoru plus: zariaďovacie predmety zdravotechniky v kúpeľni a na toalete, obklady a dlažby v kúpeľni a na toalete.  Plávajúcu laminátovú podlahu v ostatných miestnostiach, interiérové dvere s obložkovou zárubňou.

*3  Typ štandard PLUS:

Zahŕňa všetko vybavenie typu holobyt/holopriestor, typu štandard plus: kuchynská linka na mieru vrátane spotrebičov.

 

 

Lokalita

Projekt Hradská Home II sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa na Hradskej ulici. Dom je postavený vo dvore frekventovanej ulice, ponúka tak tiché zázemie.

Je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sú nákupné centrá AVION, IKEA a kompletná občianska vybavenosť a pokytuje blízke napojenie k hlavným dopravným koridorom a diaľničnému obchvatu D61, D1.

V blízkosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov.

Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja, vďaka prírodnej scenérii predstavuje ideálne zázemie s možnosťou voľnočasových aktivít po práci.

 

Parkovanie

Parkovacie stojiská sú umiestnené pred domom na vlastnom pozemku. Celý areál je oplotený, so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie.

 

Cena

Cena bytu v prevedení typ holobyt je od 217.000,- Eur plus predzáhradka 8850,- Eur

(Ceny bytov s predzáhradkami sa líšia podľa veľkosti samotnej predzáhradky.)

K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie stojisko v cene 7.000,- Eur.

Byty na 1NP s predzáhradkami sú dostupné vo viacerých bytových domoch.

 

 

Financovanie

Developerský projekt je financovaný UniCreditBankou a.s., ktorá je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

V prípade, že potrebujete predať svoje súčasné bývanie a nemáte tak peniaze na zaplatenie nového. Vyberte si akýkoľvek byt z našej ponuky a my vám pomôžeme výhodne a jednoducho predať vašu aktuálnu nehnuteľnosť. Ak nám to však nebude možné dosiahnuť do troch mesiacov, vrátime vám peniaze za prvú splátku nového bytu, ktorý u nás zakúpite.

Vizualizácie k inzerátu sú ilustračné.

Kompletnú ponuku bytov v projekte Hradská Home II. a všetky informácie nájdete na našej stránke www.azproperty.sk v časti novostavby.

 

 

*AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.


Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj bytu Bratislava

#3izbovy byt Bratislava

#3izbovy byt predzahradka Bratislava

#3izbovy byt Vrakuna

#predaj 3izbovy byt Bratislava

#predaj byt Bratislava

#realitna kancelaria Bratislava

#predaj nehnutelnosti Bratislava

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Ing. Zuzana Adamová Realitná konzultantka | CEO
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária