Hradska Home II

Ponúkame vám komfort súčasného bývania v nových domoch s vlastným pozemkom, v obľúbenej mestskej časti Vrakuňa na Hradskej ulici.

 

Hradska Home II  predstavuje výhody mestského bývania so želaným súkromím. Samostatné 2-izbové a 3-izbové byty v čistom architektonickom prevedení sú v ponuke s predzáhradkami a terasami. Novodobý výraz domu citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu malopodlažnú zástavbu.

Byty sú dokončené, skolaudované.

#2-izbový byt Hradská ulica  #3-izbový byt Hradská ulica #3-izbový byt s predzáhradkou Hradská ulica #2-izbový byt s terasou Hradská ulica

Byty a dispozičné riešenia

Projekt Hradska Home II pozostáva z piatich domov s bytmi vo výmerách od 55,13 m2 do 70,85 m2 s predzáhradkami a terasami. Byty na najnižšom podlaží majú predzáhradku a priame prepojenie s exteriérom. Súčasťou bytov na druhom a bytov na treťom podlaží sú priestranné terasy. Výhodou je adaptovateľnosť bytov podľa potreby, predávajú sa v stave holobyt. Ku každému bytu prislúcha pivnica. Parkovacie stojiská sú umiestnené pred domami na vlastných pozemkoch.

Lokalita a základná vybavenosť

Hradska Home II sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa, v katastrálnom území Vrakuňa, na Hradskej ulici. Dom je postavený vo dvore frekventovanej ulice, ponúka tak tiché zázemie. Je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sú nákupné centrá AVION, IKEA a kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom je vo výhodnej polohe k dôležitým dopravným koridorom a diaľničnému obchvatu D61, D1.

V blízkosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov. Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja, vďaka prírodnej scenérii je ideálnou voľbou na aktivity a oddych pre mladých ľudí, páry aj rodiny, tiež prechádzky so štvornohými priateľmi.

Architektúra a štandard

Architektonické riešenie domov je charakterizované identitou miesta, z ktorého je odvodený základný objem a členenie interiérového a exteriérového návrhu. Tvarový a objemový charakter objektov je tradičný a spĺňa štandardné regulatívy stanovené pre lokálnu zástavbu územia. Architektúra domov má novodobý výraz, ktorý citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu malopodlažnú zástavbu. Bytové domy majú jednoduchý obdĺžnikový pôdorys a sú zastrešené plochou strechou. Vstup do objektov je z čelnej fasády s orientáciou na severozápadnej strane. Dispozičné riešenie je delené na nočnú a dennú zónu s napojením na sociálne a technické zázemie objektu. 3 NP (ateliéry) sú riešené ako ustupujúce podlažie s terasou. Vstup na terasu je z priestoru chodby alebo miestnosti. Exteriérové časti domu tvoria predzáhradky a spevnené plochy slúžiace na prístup z verejnej komunikácie a parkovanie pre osobné autá pre každý dom. Celý komplex domov bude oplotený, so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária