Prefinancujte si bývanie rýchlo, výhodne a bez zdĺhavého papierovania

Kompletné prefinancovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru aj dofinancovanie zvyšnej časti kúpnej ceny (prostredníctvom spotrebného úveru alebo stavebného sporenia) máme pre klientov predpripravené a náš úverový poradca Vám bezplatne poskytne všetky potrebné informácie, vypracuje ponuku a pomôže pri vybavovaní pre vás najvýhodnejšej hypotéky. Financovanie vďaka tejto možnosti prebehne plynulo, rýchlo bez zdĺhaveho papierovania s najvýhodnejšími podmienkami aktuálne dostupnými na trhu.

 

Developerský projekt je financovaný UniCreditBankou a.s., ktorá akceptuje predajnú cenu nehnuteľnosti v plnej výške a je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

Potrebujete predať svoje súčasné bývanie na zaplatenie nového?

V prípade, že potrebujete predať svoje súčasné bývanie a nemáte tak peniaze na zaplatenie nového. Vyberte si akýkoľvek byt z našej ponuky a my vám pomôžeme výhodne a jednoducho predať vašu aktuálnu nehnuteľnosť. Ak to však nebude možné dosiahnuť do troch mesiacov, vrátime vám peniaze za prvú splátku nového bytu, ktorý u nás zakúpite.

Financovanie v krokoch

1
1. krok - do 5 dní od podpisu rezervačnej zmluvy hradíte rezervačný poplatok vo výške 3 500,- Eur.
2
2. krok - po podpise Zmluvy o budúcej zmluve hradíte do 14 dní od podpisu 15 % z celej kúpnej ceny bytu
3
3. krok - zvyšných 85 % hradíte po kolaudácii bytov pri podpise kúpnej zmluvy (- 3 500,- Eur rezervačný poplatok)

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária