Priestranný 5-izbový byt s vysokými stropmi a s peknou terasou v Mestskej vile

Mudroňova, Bratislava

963 000

Popis nehnuteľnosti

Priestranný 5-izbový byt s vysokými stropmi a s peknou terasou v Mestskej vile Mudroňova v lukratívnej lokalite Hradného kopca

 

Ponúkame vám čaro bývania v dobovej mestskej vile s bytmi, zrekonšturovanej v duchu súčasnej estetiky, v lukratívnej časti Starého mesta na rohu Mudroňovej ulice a Fialkového údolia.

 

Mestská vila so samostatnými bytmi má originálny vzhľad zo štyridsiatych rokov minulého storočia, precízna rekonštrukcia jej vdýchne novodobú energiu. Architektonické riešenie citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu zástavbu, ako aj súčasné nároky na mestské bývanie a výberové materiály.

 

Ponúkaný byt 2CD je 5-izbový o celkovej úžitkovej ploche 165,11 m2 z toho podlahová plocha bytu je 142,96 m2 a terasa o výmere 18,66 m2. Byt je situovaný na 2 NP.

 

Byt je dokončený, kolaudácia práve prebieha.

 

 

Byty a dispozičné riešenia

 

Mestská vila má šesť bytov rôznych veľkostí, ktorých výraz spĺňa nároky súčasnej estetiky a požiadavky na lukratívne mestské bývanie. Vila má jedno podzemné a štyri nadzemné podlažia. Byty na najnižšom podlaží majú samostatný vstup z pozemku a priame prepojenie s exteriérom. Všetky ostatné byty majú spoločný hlavný vstup. Súčasťou každého bytu sú balkóny a terasy orientované prevažne na svetlú južnú stranu. Výhodou dispozičného riešenia je adaptovateľnosť bytov podľa potreby.

 

 

Architektúra a štandard

Projekt Bytová vila Mudroňova má originálnym vzhľad mestskej vily zo začiatku minulého storočia, dômyselne riešená rekonštrukcia jej dodá energiu súčasnosti a novodobý šat. Architektonické riešenie citlivo reflektuje polohu a dispozíciu objektu, ako aj nároky na lukratívne bývanie druhého milénia, nadčasovú estetiku a výberové materiály.

 

 

Štandard v prevedení holobyt

 

Obsahuje vybavenie: protipožiarne bezpečnostné vchodové dvere, medzi bytové deliace priečky – akustická tehla, na stenách je sádrová omietka s povrchovou úpravou biela farba, okná a balkónové dvere – hliníkové profily, trojsklo, vykurovanie je centrálne plynové – nová kotolňa v dome, v kúpeľniach sú pripravené predstenové moduly na osadenie sanity, podlahové kúrenie je teplovodné, rozvody klimatizácie pre vonkajšiu a vnútornú jednotku, na podlahách betónový poter.

 

Lokalita a vybavenosť

 

Mestská vila je situovaná v lukratívnej bratislavskej lokalite na hradnom kopci, v mestskej časti Staré mesto na rohu Mudroňovej ulice a Fialkového údolia.

Veľkou výhodou lokality je bezprostredná blízkosť centra mesta a kompletná občianska vybavenosť: školy a škôlky, lekárske strediská, potraviny Yeme, reštaurácie, wellness a SPA i neďaleké nákupné centrum Cubicon. Na prechádzku a oddych je ideálny pár minút chôdze vzdialený Horský park či Bratislavský hrad so záhradami a panoramatickými výhľadmi.

 

 

Cena

Cena bytu č. 2CD v prevedení holobyt je 963.000,- €.

 

Financovanie

Developerský projekt je financovaný UniCreditBankou a.s., ktorá je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

Kompletnú ponuku bytov v projekte Mestská vila Mudroňova a všetky informácie nájdete na našej stránke www.azproperty.sk v časti novostavby.

 

 

*AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.

 

Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj bytu Bratislava

#5izbovy byt Bratislava

#5izbovy byt predzahradka Bratislava

#5izbovy byt Staré mesto

#predaj 5izbovy byt Mudronova Bratislava

#predaj byt Bratislava

#realitna kancelaria Bratislava

#predaj nehnutelnosti Bratislava

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Ing. Zuzana Adamová Realitná konzultantka | CEO
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária