Polyfunkčný dom Riazanská

Ponúkame vám moderné bývanie a priestory na podnikanie v malopodlažnom bytovom dome, situovanom v mestskej časti Nové Mesto na Riazanskej ulici.

 

Projekt polyfunkčný bytový dom RIAZANSKÁ je navrhnutý ako dvojpodlažný, s tretím ustupujúcim podlažím. Budú ho tvoriť byty, apartmány a obchodné priestory. Architektúra domu má moderný charakter, zodpovedajúci nárokom mestského bývania 21. storočia. Jeho poloha a orientácia rešpektuje územný plán mestskej časti Nové Mesto, navrhovaný objekt má ambíciu prispieť k dotvoreniu mestského bloku, zatraktívneniu parteru Riazanskej ulice a stať sa modelom pre citlivé doplnenie a regeneráciu štruktúry urbanistického celku.

 

Základné informácie

Projekt RIAZANSKÁ predstavuje 2,5 podlažný dom s bytmi, apartmánom a obchodnými priestormi. Na predaj ponúkame 2 izb. až 5 izb. jednotky, s výmerami od 51 m2 do 137 m2, tiež obchodné priestory vo výmerách od 53 m2 do 61 m2 a jeden apartmán s vlastnou záhradkou. Každý byt, s výnimkou jedného, disponuje priestranným balkónom alebo terasou a praktickou pivnicou. Byty, apartmán a obchodné priestory je možné kúpiť ako holobyt/holopriestor alebo v kvalitnom štandardnom prevedení. K bytom a priestorom bude možné dokúpiť parkovacie státia situované v uzavretom vnútrobloku. Vnútroblok bude okrem parkovacích státí poskytovať aj priestor pre oddych, zeleň vo forme trávnika, kvetinových záhonov, krovitých porastov aj vzrastlých stromov. Na spoločnom pozemku bude pre obyvateľov vytvorené miesto na grilovanie a malú komunitnú záhradku, kde môžete spoločne pestovať kvety, zeleninu či bylinky. Veľkou výhodou je malý počet bytov a nebytových priestorov v projekte, čo znamená väčšie súkromie a bezpečnosť pre komunitu budúcich obyvateľov.

Lokalita

Bytový dom RIAZANSKÁ sa bude nachádzať v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto, v katastrálnom území Nové Mesto na Riazanskej ulici, v blízkosti križovatky s Račianskou ulicou. Mestská časť Bratislava-Nové Mesto zaberá severovýchodnú časť hlavného mesta. Jej územie tvorí na severe a severozápade horský masív Malých Karpát a na severovýchode a juhu nížinné územie Podunajskej roviny, ležiace medzi úpätím pohoria a bývalým ramenom Dunaja. Veľkou výhodou lokality Nového Mesta je dostupnosť, všetko máte nablízku, nielen do centra mesta, ale aj do iných mestských častí. V blízkosti je kompletná občiansku vybavenosť, do 10 min. je obchodné centrum Polus a OD Slimák. Nablízku sú školy, škôlky, úrady, pošta, MHD spojenie, kultúrne a športové vyžitie. Neďaleko je Koliba a Ahoj, ideálne na prechádzky aj bicyklovanie. V lete oceníte aj blízkosť obľúbeného jazera Kuchajda. Poloha objektu spĺňa všetky atribúty pre aktívnych mestských ľudí – oddych v blízkej prírode, občiansku vybavenosť, napojenie na hlavné dopravné tepny a mestskú hromadnú dopravu v pešej dostupnosti.

 

Architektúra a vybavenie

Architektúra polyfunkčného bytového domu má moderný výraz, ktorý zodpovedá nárokom mestského bývania 21. storočia. Jeho poloha a orientácia rešpektuje územný plán mestskej časti Nové Mesto a navrhovaný objekt má ambíciu prispieť k dotvoreniu mestského bloku, zatraktívneniu parteru Riazanskej ulice a stať sa modelom pre citlivé doplnenie a regeneráciu štruktúry urbanistického celku.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária