Bella Vita Residence

V projekte Bella Vita Residence Vám  ponúkame na predaj kompletne vybavené
nové byty s parkovaním 

Bytový komplex je situovaný v mestskej časti Nové Mesto v katastrálnom území Vinohrady. Pozemok sa nachádza v podhorskom páse na Sliačskej a Tupého ulici. Na dlhodobý prenájom ponúkame 20 bytov. Vybrať si môžete z  2-, 3-, 4- a 5-izbových bytov rôznych dispozičných riešení. K bytom prislúchajú predzáhradky, lodžie alebo terasy s panoramatickými výhľadmi na mesto.

Bytový dom je  štvorpodlažný s jedným ustupujúcim a jedným podzemným podlažím. V podzemných podlažiach sa nachádza dostatočný počet parkovacích miest a ku každému bytu prislúcha jedna pivnica.  Stredným pásom prechádza komunikácia s priľahlými parkovacími miestami a pešia promenáda s občianskou vybavenosťou.

Základné informácie

Bytový komplex je situovaný v mestskej časti Nové Mesto v katastrálnom území Vinohrady. Pozemok sa nachádza v podhorskom páse na Sliačskej a Tupého ulici. 

 

Bella Vita Residence mapa

Lokalita

Lokalita na zelenom úpätí Malých Karpát v mestskej časti Nové Mesto v katastrálnom území Vinohrady na Sliačskej a Tupého uliciach bude miestom rezidencie Bella Vita. Táto poloha spĺňa všetky atribúty pre aktívnych mestských ľudí – oddych v blízkej prírode, občiansku vybavenosť, napojenie na hlavné dopravné tepny a mestskú hromadnú dopravu v pešej dostupnosti.

Architektúra a vybavenie

Bytové domy sú navrhnuté ako radová zástavba pozostávajúca z troch rovnakých obdĺžnikových sekcií. Objekty sú navrhnuté ako štvorpodlažné s jedným ustupujúcim a jedným podzemným podlažím. Hlavné vstupy do objektov sú orientované na juhozápad s využitím vhodného preslnenia bytov a orientované vždy ku chodníkom a pešej zóne. Krajné sekcie sú doplnené o balkónové a terasové priestory vystupujúce pred priečelie objektu. Technické zázemie a kotolne sú pre každú sekciu samostatné. V podzemných podlažiach sa nachádza dostatočný počet parkovacích miest. Farebné riešenie je veľmi jednoduché a spĺňa najnáročnejšie požiadavky na súčasný moderný dizajn. Celý objekt je navrhnutý v bielej farbe a zvýraznený je tmavou farbou a imitáciou dreveného obkladu. Stredným pásom prechádza komunikácia s priľahlými parkovacími miestami a pešia promenáda s občianskou vybavenosťou, ktorá bude slúžiť pre obyvateľov bytového komplexu. Južná časť pozemku bude využitá ako park s lavičkami, detské ihrisko a workout ihrisko pre oddych a športové aktivity obyvateľov.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária