Bella Vita Residence

V projekte Bella Vita Residence Vám  ponúkame na predaj kompletne vybavené
nové byty s parkovaním 

Bytový komplex je situovaný v mestskej časti Nové Mesto v katastrálnom území Vinohrady. Pozemok sa nachádza v podhorskom páse na Sliačskej a Tupého ulici.

Bytový dom je  štvorpodlažný s jedným ustupujúcim a jedným podzemným podlažím. V podzemných podlažiach sa nachádza dostatočný počet parkovacích miest a ku každému bytu prislúcha jedna pivnica.  Stredným pásom prechádza komunikácia s priľahlými parkovacími miestami a pešia promenáda s občianskou vybavenosťou. Vybrať si môžete z  2-izbových, 3-izbových, 4-izbových alebo 5-izbových bytov rôznych dispozičných riešení. K bytom prislúchajú predzáhradky, lodžie alebo terasy s panoramatickými výhľadmi na mesto alebo zelené Karpaty.

Byty a dispozičné riešenia

Všetky byty sú prakticky a účelne dispozične riešené. Pri vstupe sa nachádza predsieň a samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou. kúpeľňa s vaňou.  Obývacie izby sú riešené ako pekný veľký otvorený priestor s miestom pre kuchynskú linku, jedálenský kút a obývací priestor s priamym prístupom na lodžiu alebo predzáhradku. Pri kuchyni sa nachádza praktická komora. V spálňach je  navrhnutý priestor pre šatník.

Všetky byty sú pekne presvetlené vďaka veľkým oknám, z ktorých je panoramatický výhľad na mesto alebo na zelené Karpaty.

Štandard prevedenia bytov je nasledovný: bezpečnostné vchodové dvere, okná sú plastové s izolačným trojsklom s interiérovými žalúziami,  vodné podlahové vykurovanie s termostatmi v každej miestnosti, na stenách sú omietky s bielou maľovkou,  rekuperácia, predpríprava na klimatizáciu, v kúpeľni a na toalete sú obklady, dlažba a sanita, kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou na mieru vybavená spotrebičmi (sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu), šatníky v spálňach.

Byty sú rôzne vybavené aj nábytkom ako napr. sedačka, konferenčný stolík, jedálenský stolík so stoličkami, v spálni je dvojposteľ s nočnými stolíkmi.

V každom byte je zavedený internet.

 

 

Lokalita a základná vybavenosť

Lokalita, v ktorej sa bytový dom Bella Vita Residence nachádza sa vyznačuje svojou popularitou medzi medzi všetkými typmi obyvateľov, či už sú to rodiny s deťmi, páry alebo jednotlivci.

Táto lokalita sa nachádza v blízkosti prírody, zachovávajúc zároveň svoju výhodnú polohu v tesnej blízkosti centra mesta.

V rámci dostupnosti je ľahko prístupná kompletná občianska vybavenosť a rôzne služby a zariadenia, ktoré sú pre obyvateľov nevyhnutné. Taktiež je tu skvelé spojenie s centrom. Okrem toho sa v blízkosti nachádza aj les, ktorý je ako stvorený pre aktívny oddych.

Cykloturistika a prechádzky v prírode sú veľmi populárne a poskytujú príjemné a relaxačné prostredie. Toto je obzvlášť prínosné pre tých, ktorí chcú mať možnosť stráviť kvalitný čas v prírode.

Celkovo je táto lokalita atraktívnym miestom pre bývanie, preto je neustále vyhľadávaná náročnými klientmi, ktorí túžia žiť harmonicky a vyvážene medzi životom v prírode a životom v meste.

 

Architektúra

Bytové domy sú navrhnuté ako radová zástavba pozostávajúca z troch rovnakých obdĺžnikových sekcií. Objekty sú navrhnuté ako štvorpodlažné s jedným ustupujúcim a jedným podzemným podlažím. Hlavné vstupy do objektov sú orientované na juhozápad s využitím vhodného preslnenia bytov a orientované vždy ku chodníkom a pešej zóne. Krajné sekcie sú doplnené o balkónové a terasové priestory vystupujúce pred priečelie objektu. Technické zázemie a kotolne sú pre každú sekciu samostatné. V podzemných podlažiach sa nachádza dostatočný počet parkovacích miest. Farebné riešenie je veľmi jednoduché a spĺňa najnáročnejšie požiadavky na súčasný moderný dizajn. Celý objekt je navrhnutý v bielej farbe a zvýraznený je tmavou farbou a imitáciou dreveného obkladu. Stredným pásom prechádza komunikácia s priľahlými parkovacími miestami a pešia promenáda s občianskou vybavenosťou, ktorá bude slúžiť pre obyvateľov bytového komplexu. Južná časť pozemku bude využitá ako park s lavičkami, detské ihrisko a workout ihrisko pre oddych a športové aktivity obyvateľov.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária