Mestská vila Mudroňova

Ponúkame vám čaro bývania v dobovej mestskej vile s bytmi, zrekonštrovanej v duchu súčasnej estetiky, v lukratívnej časti Starého mesta na rohu Mudroňovej ulice a Fialkového údolia.

 

Mestská vila so samostatnými bytmi má originálny vzhľad zo štyridsiatych rokov minulého storočia, precízna rekonštrukcia jej vdýchne novodobú energiu. Architektonické riešenie citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu zástavbu, ako aj súčasné nároky na mestské bývanie a výberové materiály. Vila na Mudroňovej môže byť splneným snom o bývaní na hradnom kopci pre páry, jednotlivcov či rodiny.

Rekonštrukcia mestskej vily a výstavba bytov je dokončená, práve prebieha kolaudácia.

Byty a dispozičné riešenia

Mestská vila má šesť bytov rôznych veľkostí, ktorých výraz spĺňa nároky súčasnej estetiky a požiadavky na lukratívne mestské bývanie. Vila má jedno podzemné a štyri nadzemné podlažia. Byty na najnižšom podlaží majú samostatný vstup z pozemku a priame prepojenie s exteriérom. Všetky ostatné byty majú spoločný hlavný vstup. Súčasťou každého bytu sú balkóny a terasy orientované prevažne na svetlú južnú stranu. Výhodou dispozičného riešenia je adaptovateľnosť bytov podľa potreby. Ku každému bytu prislúcha jedno parkovacie miesto na pozemku, možnosť ďalšieho parkovania je v okolitých uliciach.

Lokalita a základná vybavenosť

Mestská vila je situovaná v lukratívnej bratislavskej lokalite na hradnom kopci, v mestskej časti Staré mesto na rohu Mudroňovej ulice a Fialkového údolia. Orientácia domu je na juh a juhozápad, pozemok má nepravidelný tvar, na nároží zaoblený. Realizácia počíta s vytvorením trávnatých plôch a sadových úprav, ktoré esteticky dotvoria a zušľachtia prostredie vily. 

Veľkou výhodou lokality je bezprostredná blízkosť centra mesta a kompletná občianska vybavenosť: školy a škôlky, lekárske strediská, potraviny Yeme, reštaurácie, wellness a SPA i neďaleké nákupné centrum Cubicon. Na prechádzku a oddych je ideálny pár minút chôdze vzdialený Horský park či Bratislavský hrad so záhradami a panoramatickými výhľadmi.

Architektúra a štandard

Projekt Bytová vila Mudroňova má originálny vzhľad mestskej vily zo začiatku minulého storočia. Dômyselne riešená rekonštrukcia jej dodá energiu súčasnosti a novodobý šat. Architektonické riešenie citlivo reflektuje polohu a dispozíciu objektu, ako aj nároky na lukratívne bývanie druhého milénia, nadčasovú estetiku a výberové materiály. Objekt so šiestimi samostatnými bytmi nemá výťah, byty sú dostupné schodiskom.

Mestská vila má jedno podzemné a štyri nadzemné podlažia. Dva 3-izbové byty na prvom podlaží majú samostatný vstup z pozemku a priame prepojenie s exteriérom a záhradou. Všetky ostatné byty majú spoločný hlavný vstup, súčasťou každého sú balkóny a terasy. Na druhom podlaží je 2-izbový a 3-izbový byt, na treťom sa nachádza 4-izbový byt. Štvrté podlažie tvorí 4-izbový byt so zimnou záhradou. Byty sú v ponuke v prevedení holobyt.

Videoprezentácia

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária