Ponúkame na prenájom 6 izbovú vilu s bazénom v blízkosti Horského parku

Lovinského, Bratislava

2 500 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom 6 izbovú vilu s bazénom v blízkosti Horského parku

Základné informácie

Ponúkame na prenájom 6 izbovú tropodlažnú vilu v blízkosti Horského parku na Lovinského ulici v Starom meste. Vila má celkovú úžitkovú plochu 450 m2 a prislúcha k nej 902 m2  záhrada s exteriérovým bazénom.

Dispozičné riešenie

Vila je trojpodlažná a je nasledovne dispozične riešená

Na prízemí sa nachádza trojgaráž, technická miestnosť, sklad, práčovňa a miestnosť vhodná na domácu posilňovňu so sprchou.

Na 1.poschodí sa nachádza vstup z ulice do domu, vchádzame do zádveria, kde je hneď po ruke toaleta pre prízemie. Zo zádveria vchádzame do haly, kde sa po ľavej strane nachádza schodisko a  vedľa pekná izba orientovaná do ulice vhodná ako napr. hosťovská alebo pracovňa. Po pravej strane sa nachádza pekný priestranný otvorený priestor, tzv. denná časť domu, pozostávajúca z obývacej izby s krbom, jedálne a kuchyne so špajzou. Z obývacej izby je prístup na peknú záhradu s vonkajším bazénom, terasou a upravenou záhradou.

Na 2. poschodí sa nachádzajú štyri veľké spálne, dve kúpeľne s toaletou a dva šatníky, dve z izieb sú orientované do záhrady a dve do ulice.

Vybavenie

Vila sa ponúka nezariadená.  V základnom vybavení je kuchynská linka so spotrebičmi (varná doska, digestor, chladnička, umývačka riadu, elektrická rúra), klimatizácia, v obývacej izbe je krb, alam, vila je postavená z tehly zateplená, strecha je škridlová, kúrenie plynové. V záhrade je pekná vzrastlá zeleň polievaná automatickou závlahou a vonkajší bazén. Je pekná priestranná vo veľmi dobrom stave. Vhodná na okamžité nasťahovanie.

Lokalita

Vila je situovaná v peknej bezpečnej časti Starého mesta, v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, potraviny, nákupné centrum Cubicon. Dobrý prístup na diaľnicu, na prechádzku a oddych je 5 min pešo Horský park.

Parkovanie

Parkovanie v troch garážach, s ďalšími tromi na vlastnom pozemku pred domom.

Cena

2500,- Eur + 400,- Eur zálohy na energie.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária