Lukratívny 3,5-izb. byt vo vile pod Hradom s parkovacím státím

Koreničová, Bratislava

1 200 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom 3,5 izbový byt vo Vile pod Hradom s parkovacím státím

Koreničová ulica, Staré mesto I

 

Ponúkame na prenájom krásny, veľkorysý 3,5 izbový byt vo Vile na Koreničovej ulici v lukratívnej časti Starého mesta s parkovacím státím. Byt je  celkovej úžitkovej ploche 120 m2. Má nadštandardné veľké izby, krásne presvetlené priestory a výbornú lokalitu. Veľkým benefitom je pekná upravená záhrada s griloma možnosť parkovacieho státia vo dvore. Byt s úžasnou staromestskou atmosférou ponúka bývanie aj pre náročného klienta.

 

Základné informácie

3,5 izbový byt má všetko, o čom mnohí snívajú: veľkorysé riešenie miestností s balkónom, dvomi toaletami a peknú záhradu s krbom. Byt je po kompletnej rekonštrukcii s kuchynskou zostavou a  miesto si v ňom nájde i pracovňa.

 

Dispozičné riešenie

Prvé nadzemné podlažie tvorí veľkorysá predsieň, vľavo sa nachádza samostatná toaleta, kuchyňa s komorou a miestnosťou,  samostatná kúpeľňa s toaletou. Za ňou je chodba s výstupom na balkón. Po pravej strane vedľa balkóna je priestranná izba s výhľadom do dvora. Medzi izbami je veľmi pekná obývacia miestnosť  ktorou dominantou je  historická piecka. Všetky miestnosti sú veľmi priestranné a svetlé.

Byt sa prenajíma nezariadený. V prípade potreby je možné ho čiastočne zariadiť.

 

Lokalita

Byt sa nachádza vo Vile v lukratívnej časti Starého mesta pod Hradom. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť.

Parkovanie

Na pozemku je parkovacie miesto pre tri autá. 

 

Cena 

Cena nájmu: 1 200,- Eur

Zálohové platby na energie: 200,- Eur

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová Realitný konzultant
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária