Veľmi pekný nový 2-izbový byt s veľkou terasou a lodžiou v súkromnom areáli

Hradská ulica, Bratislava

184 000
 • Počet izieb
  2
 • Úžitková plocha
  80,06
 • Balkón terasa
  23,75
 • Plocha pozemku
  0

Základné informácie o nehnuteľnosti

Ponúkaný 2-izbový byt s lodžiou má celkovú úžitkovú plochu 80,09 m2, z toho podlahová plocha bytu je 55,13 m2  lodžia má 8,85 m2 a terasa má 14,90 m2 , pivnica má 1,21 m2. Byt je situovaný na 3/3 NP.

Projekt Hradska Home II  predstavuje výhody mestského bývania a podnikania so želaným súkromím. Samostatné 2-izbové a 3-izbové byty v čistom architektonickom prevedení sú v ponuke s predzáhradkami a terasami. Novodobý výraz domu citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu malopodlažnú zástavbu.

Byt je funkčne a citlivo dispozične riešený, výhodou je jeho adaptovateľnosť podľa potreby. Byt má priame prepojenie s exteriérom, prislúcha k nemu predzáhradka.

Parkovacie stojiská sú umiestnené pred domom na vlastnom pozemku. Celý komplex je oplotený, so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie.

Developerský projekt je financovaný UniCreditBankou a.s., ktorá je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

V prípade, že potrebujete predať svoje súčasné bývanie a nemáte tak peniaze na zaplatenie nového. Vyberte si akýkoľvek byt z našej ponuky a my vám pomôžeme výhodne a jednoducho predať vašu aktuálnu nehnuteľnosť. Ak nám to však nebude možné dosiahnuť do troch mesiacov, vrátime vám peniaze za prvú splátku nového bytu, ktorý u nás zakúpite.

 

Čítajte ďalej

Lokalita nehnuteľnosti

Štandard nehnuteľnosti

Lokalita nehnuteľnosti

Projekt Hradska Home II sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa na Hradskej ulici. Dom je postavený vo dvore frekventovanej ulice, ponúka tak tiché zázemie. Je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sú nákupné centrá AVION, IKEA a kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom je vo výhodnej polohe k dôležitým dopravným koridorom a diaľničnému obchvatu D61, D1. V blízkosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov. Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja, vďaka prírodnej scenérii predstavuje ideálne zázemie s možnosťou voľnočasových aktivít po práci.

Čítajte ďalej

Štandard nehnuteľnosti

Byt ponúkame v prevedení holobyt:

bezpečnostné vchodové dvere

plastové okná s predprípravou na exteriérové vonkajšie žalúzie

betónový poter na podlahách

biela maľovka a sádrová omietka na stenách

predpríprava na klimatizáciu

kotol na ohrev teplej vody

k bytu prináleží pivnica

elektrické sálavé podlahové vykurovanie

na balkónoch je dlažba

na terasách dlaždice na terčoch

a v bytoch, ku ktorým prislúcha predzáhradka trávnatý koberec.

Čítajte ďalej

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Ing. Zuzana Adamová Realitný maklér | CEO
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária