Veľmi pekný nový 2-izbový byt s veľkou terasou a lodžiou v súkromnom uzavretom areáli, Hradská ulica

Hradská ulica, Bratislava

184 000

Popis nehnuteľnosti

Veľmi pekný nový 2-izbový byt s veľkou terasou a lodžiou v súkromnom uzavretom areáli, Hradská ulica

Hradská ulica, Bratislava

 

Realitná kancelária AZ PROPERTY Bratislava ponúka na predaj úplne nový, moderne riešený 2 izbový byt s veľkou terasou a lodžiou v projekte Hradská Home II, v súkromnom uzavretom areáli na Hradskej ulici vo Vrakuni.

Kolaudácia bytov práve prebieha.

 

Základné informácie

Ponúkaný 2-izbový byt s lodžiou má celkovú úžitkovú plochu 80,09 m2, z toho podlahová plocha bytu je 55,13 m2  lodžia má 8,85 m2 a terasa má 14,90 m2 , pivnica má 1,21 m2. Byt je situovaný na 3/3 NP.

Projekt Hradska Home II  predstavuje výhody mestského bývania a podnikania so želaným súkromím. Samostatné 2-izbové a 3-izbové byty v čistom architektonickom prevedení sú v ponuke s predzáhradkami a terasami. Novodobý výraz domu citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu malopodlažnú zástavbu.

 

Dispozičné riešenie

Byt je funkčne a citlivo dispozične riešený, výhodou je jeho adaptovateľnosť podľa potreby. Byt má priame prepojenie s exteriérom, prislúcha k nemu predzáhradka.

 

Vybavenie bytu

2-izbový byt vo Vrakuni ponúkame v nasledovných prevedeniach štandardu:

*1  Typ holobyt:

Obsahuje vybavenie: bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, vnútorná farba biela, vonkajšia farba antracit, predpríprava na montáž exteriérových žalúzií, sadrová hladká omietka bielej farby, na podlahách betónový poter, zásuvky a vypínače, rekuperačná jednotka, predpríprava rozvodov na osadenie klimatizácie v dvoch miestnostiach, elektrické podlahové vykurovanie, v kúpeľni budú pripravené predstenové moduly na osadenie sanity.

*2  Typ štandard:

Zahŕňa všetko vybavenie holobytu plus: zariaďovacie predmety zdravotechniky v kúpeľni a na toalete, obklady a dlažby v kúpeľni a na toalete.  Plávajúcu laminátovú podlahu v ostatných miestnostiach, interiérové dvere s obložkovou zárubňou.

*3  Typ štandard PLUS:

Zahŕňa všetko vybavenie typu holobyt, typu štandard plus: kuchynská linka na mieru vrátane spotrebičov.

 

Lokalita

Projekt Hradska Home II sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa na Hradskej ulici. Dom je postavený vo dvore frekventovanej ulice, ponúka tak tiché zázemie.

Je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sú nákupné centrá AVION, IKEA a kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom je vo výhodnej polohe k dôležitým dopravným koridorom a diaľničnému obchvatu D61, D1.

V blízkosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov.

Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja, vďaka prírodnej scenérii predstavuje ideálne zázemie s možnosťou voľnočasových aktivít po práci.

Parkovanie

Parkovacie stojiská sú umiestnené pred domom na vlastnom pozemku. Celý komplex je oplotený, so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie.

 

 

Cena

Cena bytu v prevedení typ holobyt je 184.000,- Eur.

K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie stojisko v cene 7.000,- Eur.

 

Financovanie

Developerský projekt je financovaný UniCreditBankou a.s., ktorá je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

V prípade, že potrebujete predať svoje súčasné bývanie a nemáte tak peniaze na zaplatenie nového. Vyberte si akýkoľvek byt z našej ponuky a my vám pomôžeme výhodne a jednoducho predať vašu aktuálnu nehnuteľnosť. Ak nám to však nebude možné dosiahnuť do troch mesiacov, vrátime vám peniaze za prvú splátku nového bytu, ktorý u nás zakúpite.

 

Fotky a vizualizácie k inzerátu sú ilustračné.

Kompletnú ponuku bytov v projekte Hradska Home II a všetky informácie nájdete tu.

Odporúčame dohodnúť si obhliadku.

 

*

AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.

Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj bytu Bratislava
#2izbovy byt Bratislava
#2izbovy byt Vrakuna
#predaj 2izbovy byt Bratislava
#predaj byt Bratislava
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Ing. Zuzana Adamová Realitná konzultantka | CEO
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária