Na predaj nový 4 izb. byt v rodinnom dvojdome s parkovaním na Čiernej Vode

Drozdia, Chorvátsky Grob

152 000

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie:

Ponúkame na predaj 4 izbový dvojpodlažný rodinný dvojdom v lokalite Chorvátsky Grob – Čierna voda. Úžitková plocha 4 izbového bytu v  rodinnom dvojdome je 109,71 m2 + terasa o výmere 12 m2. K bytu prislúcha záhrada o výmere 327 m2.

Cena:

4 izbový byt v rodinnom dvojdome ponúkame v prevedení holobyt v cene 152 000 €. So štandardným vybavením v cene 157 000 €. K bytu prislúchajú dve parkovacie státia, každé v cene 3 000 Eur, túto sumu je nutné pripočítať k cene domu.

O projekte byty v rodinných dvojdomoch Chorvátsky Grob – Čierna Voda:

Poloha a orientácia rodinných domov rešpektuje okolitú zástavbu a orientáciu na svetové strany a rešpektuje územný plán zóny. Oblasť je charakteristická zástavbou individuálnych, prípadne radových rodinných domov s podlažnosťou 1-2 nadzemné podlažia s plochou, prípadne šikmou strechou. Rodinné dvojdomy majú jednu spoločnú deliacu stenu a aj okná sú navrhnuté tak, aby bolo zachované súkromie pre obyvateľov.

V ponuke máme dva rodinné dvojdomy na Drozdej ulici.
Dispozičné riešenia rodinných domov sú moderné a spĺňajú všetky atribúty dnešných požiadaviek na bývanie. V každom rodinnom dvojdome si môžte vybrať z cenovo dostupného bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi a to z 4 izbových alebo 3 izbového rodiného domu so záhradkou. Na výber sú tri dvojpodlažné domy a jeden bungalov. Rodinnné domy poskytujú prvotriedny a komfortný základ pre mladé rodiny alebo páry. Architektonické riešenie všetkých domov je zamerané na moderné trendy bývania s prihliadnutím na získané skúsenosti z predchádzajúcej výstavby. Ku všetkým bytom sú riešené parkovacie státia na vlastnom pozemku.

Lokalita:

Rodinné dvojdomy sa nachádzajú obci Chorvátsky Grob v časti Čierna Voda v jedinečnej lokalite nachádzajúcej sa v blízkosti Malých Karpát. Obec Chorvátsky Grob sa nachádza medzi obcami Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel, Slovenský Grob, a mestom Bratislava mestská časť Vajnory. Výhodná je poloha obce v blízkosti Bratislavy, do ktorej dostupnosť ešte výrazne zlepší realizácia projektu diaľnice D4.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Martina Zvolenská
Martina Zvolenská realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária