Garsónka s priestrannou lodžiou, po čiastočnej rekonštrukcii.

Bratislava, Strečnianska

113 000

Popis nehnuteľnosti

Garsónka  s priestrannou lodžiou, po čiastočnej rekonštrukcii.

Strečnianska ulica, Bratislava

Ponúkame na predaj garsónku s priestrannou lodžiou vo vyhľadávanej lokalite s pekným výhľadom na jazero Draždiak na Strečnianskej ulici v Petržalke.

 

Základné údaje

Byt  sa nachádza v zateplenom  obytnom dome. Dom má dva vchody s dvomi novými výťahmi, byt sa nachádza na 8 NP. Má celkovú podlahovú plochu 23 m2, lodžia je o ploche 4,10 m2. K bytu patrí aj pivničná kopka a spoluvlastnícky podiel na pozemku. Kúpou je Byt voľný.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, je zateplený, vybavený 2 novými výťahmi. Zrekonštruovaný vchod do domu je s moderným vestibulom zabezpečeným vstupom na čip a novými schránkami.

 

Dispozičné riešenie

Byt od výťahov oddeľuje samostatné uzamykateľné zádverie, je to spoločný priestor pre 3 byty. Byt pozostáva z 1 obytnej miestnosti a príslušenstva bytu.  Príslušenstvom bytu sú chodba (3,52 m2), kúpeľňa s WC (3,48 m2), kuchynský kút, ktorý je súčasťou obytnej miestnosti a priestranná lodžia (4,10 m2) a pivničná kopka.

 

Lokalita

Časť Petržalky, v ktorej sa byt nachádza, patrí k vyhľadávaným lokalitám. V okolí je kompletná občianska vybavenosť: obchody Billa, Kaufland, Lidl, Terno, Tesco, Zdravotné stredisko Strečnianska, lekáreň, pošta, nemocnica Antolská, banky, notár, reštaurácie, kostol. Výborná dostupnosť je na MHD, napojenie je na všetky smery centra, na obchvat D4, D2/R7.  Lokalita ponúka úžasné možnosti športového vyžitia a aktivít, neďaleko je jazero Draždiak, dostihová dráha, cyklotrasa, lesopark a športoviská.

 

Parkovanie je bezproblémové, je možné aj pre nie rezidentov z Petržalky.

 

Cena bytu je   113 000 ,- Eur vrátane provízie.

Garsónka je kúpou voľná, v obľúbenej lokalite s možnosťami športového i kultúrneho vyžitia.

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová Realitný konzultant
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária