Nový 4-izbový RD typu bungalov s pekným pozemkom v lokalite Čierna Voda

Hlavný Dvor, Chorvátsky Grob

274 900

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nový 4-izbový RD typu bungalov s pekným pozemkom v lokalite Čierna Voda

Čierna Voda, Chorvátsky Grob, ulica Hlavný dvor

 

 

Základné informácie

4-izbový jednopodlažný rodinný dom typu bungalov má celkovú úžitkovú plochu 120,80 m2  ( z toho podlahová plocha domu je 93,80 m2 plus úložný priestor v streche o výmere 27 m2). Rodinný dom je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 468 m2.  K rodinnému domu prislúcha aj spoluvlastnícky podiel vo veľkosti 1/6-iny na prístupovej komunikácii, čo zodpovedá veľkosti 46,6 m2). Výstavba sa už prebieha, termín dokončenia holodomu je 12/2021.

 

Projekt Hlavný dvor – lokalita Čierna Voda

Ponúkaný rodinný dom je súčasťou komorného projektu pod názvom Hlavný dvor, projekt pozostáva z malého súboru stavieb 5-tich rodinných domov a krátkej súkromnej cesty, ktorá spája RD s verejnou obslužnou komunikáciou. Rodinný dom je prakticky a účelne dispozične riešený. Je obdĺžnikového pôdorysu s valbovou strechou. Dispozičné riešenie je praktické a účelné, vchádzame do predsiene, po jej pravej strane sa nachádza prvá kúpeľňa s miestom pre toaletu, vaňu a umývadlo. Po ľavej strane je pekný veľký otvorený priestor zvýraznený vysokým 4,5 m stropom pozostávajúci z kuchynskej časti, jedálne a obývacej izby s prístupom a výhľadom do záhrady. Pravá časť domu pozostáva z troch spální s výhľadom do zelene záhrady. Rodičovská spálňa má vlastný prístup do druhej kúpeľne s miestom pre toaletu, sprchovací kút a umývadlo. Parkovanie pre dve autá je vyriešené priamo pred rodinným domom na vlastnom pozemku.

 

 

Vybavenie rodinného domu

Rodinný dom ponúkame v štandardnom prevedení typu holodom. Po dohode s investorom je možné za príplatok dokončiť dom aj do štandardu.

Štandardné prevedenie typu holodom:

Nosné steny budú murované z brúsenej tehly. Na základovú dosku je použitý vodotesný betón. Obvodové nosné steny s hrúbkou 300 mm.  Strop je navrhnutý ako monolitický železobetón. Strecha bude sedlová s plechovou krytinou (v prípade požiadavky klienta je možné zmeniť na klasickú škridlovú strechu).  Strecha bude izolovaná striekanou penou, ktorá má vyššie tepelno a zvukovo-izolačné vlastnosti ako klasická vata.  Zateplenie EPS hrúbky 150 mm. Priečky budú z brúsenej tehly 115 mm. Na stenách bude striekaná vápenno-cementová omietka s povrchovou úpravou biela maľovka. Stropy a podhľady sú zakryté sadrokartónom. Chodníky a terasa betónová dlažba, vnútroareálová komunikácia betónový povrch. Exteriérové dvere do domov budú plastové. Interiérové priečky z brúsenej tehly, deliace priečky 115 mm. Okná budú plastové s izolačným trojsklom, farba vnútorná biela, vonkajšia antracit. Vnúrotné parapety budú plastové biele. Vonkajšie parapety budú hliníkové farba antracit. Elektroinštalácia – Slaboprúd a silnoprúd – káblové rozvody ku osadeným zásuvkám a vypínačom. Dátové rozvody dotiahnuté do domu. Zásuvky budú umiestnené vo všetkých miestnostiach bytu, vývody pre stropné osvetlenie budú vyvedené v každej miestnosti – podľa projektu. Kabeláž bude ukončená vypínačmi a zásuvkami. Elektrická príprava pre exteriérové žalúzie ku každému oknu (bez centrálneho zlúčenia žalúzií kabelážou). Príprava pre klimatizáciu. Vykurovanie a teplá úžitková voda – Vykurovanie elektrické sálavé s infračervernými fóliami s uhlíkovou odporovou vrstvou. TÚV bude pripravovaná v teplovodnom elektrickom zásobníkovom ohrievači. Povrchy stien – vápenno-cementová omietka, maľovka 2x biela farba. Podlahy – Všetky miestnosti  – ukončené betónovými potermi.  Terasy – Podlahy na terasách – zámková dlažba vo veľkosti podľa projektovej dokumentácie. Oplotenie pozemku z pletiva a bránka pre vstup pre chodcov. Zarovnaný terén zeminou.

 

Lokalita

Rodinný dom bude situovaný obci Chorvátsky Grob v časti Čierna Voda v jedinečnej lokalite nachádzajúcej sa v blízkosti Malých Karpát. Obec Chorvátsky Grob sa nachádza medzi obcami Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel, Slovenský Grob, a mestom Bratislava mestská časť Vajnory.  Lokalita Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, ponúka pokojné a bezpečné prostredie s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. V blízkosti nachádza kvalitná občianska vybavenosť potraviny Jednota, Tesco Expres, obchodné centrum MONAR s rôznymi prevádzkami DM drogéria, lekáreň, kaviareň zubár, fitness centrum, papiernictvo, reštaurácie, materská škola, tanečná škola a iné. Výhodná poloha obce je aj vďaka blízkosti Bratislavy, do ktorej dostupnosť ešte výrazne zlepší realizácia projektu diaľnice D4.

 

Cena

Cena za rodinný dom typu holodom: 274 900,- Eur.

Zverejnené vizualizácie priložené k inzerátu sú ilustračné, môžu sa odlišovať od skutočného vyhotovenia stavby.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová Realitný konzultant
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária