Vypredané !!! Nové pekné byty v super lokalite v rezidencii Bella Vita

Tupého 51, Bratislava

Popis nehnuteľnosti

Rezidencia Bella Vita  

moderné bývanie a komfortný základ pre pekný život

 

Nadčasová architektúra rezidencie Bella Vita ponúka veľmi príjemné moderné bývanie a komfortný základ pre pekný život.

 

Lokalita na zelenom úpätí Malých Karpát, ktorá bude miestom rezidencie Bella Vita, spĺňa všetky atribúty pre aktívnych mestských ľudí – oddych v blízkej prírode, občiansku vybavenosť, napojenie na hlavné dopravné tepny a mestskú hromadnú dopravu v pešej dostupnosti. Podľa požiadaviek klientov budú na výber byty s predzáhradkami, peknými lodžiami alebo veľkými terasami s výhľadom na panorámu mesta. K bytom bude vyriešené aj komfortné parkovanie na parkovacích státiach v podzemných garážach prístupných suchou nohou priamo k bytom. Bonusom pre budúcich obyvateľov je v projekte zakomponovaná aj spoločná polyfunkčná oddychová zóna s parkovou úpravou.

Bytový komplex bude situovaný v mestskej časti Nové Mesto v katastrálnom území Vinohrady, časť Briežky-Roličky. Pozemok sa nachádza v podhorskom páse na Sliačskej a Tupého ulici. Plánované sú dva komplexy zložené z troch sekcií po 20 bytov, spolu 120 bytov. Byty sú 2-, 3-, 4- a 5-izbové s predzáhradkami, lodžiami či veľkými terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto s možnosťou výberu z rôznych dispozičných riešení.

Bytové domy sú navrhnuté ako radová zástavba pozostávajúca z troch rovnakých obdĺžnikových sekcií. Objekty sú navrhnuté ako štvorpodlažné s jedným ustupujúcim a jedným podzemným podlažím. Hlavné vstupy do objektov sú orientované na juhozápad s využitím vhodného preslnenia bytov a orientované vždy ku chodníkom a pešej zóne. Krajné sekcie sú doplnené o balkónové a terasové priestory vystupujúce pred priečelie objektu. Technické zázemie a kotolne sú pre každú sekciu samostatné. V podzemných podlažiach sa nachádza dostatočný počet parkovacích miest. Farebné riešenie je veľmi jednoduché a spĺňa najnáročnejšie požiadavky na súčasný moderný dizajn. Celý objekt je navrhnutý v bielej farbe a zvýraznený je tmavou farbou a dreveným kompozitným obkladom. Stredným pásom prechádza komunikácia s priľahlými parkovacími miestami a pešia promenáda s občianskou vybavenosťou, ktorá bude slúžiť  pre obyvateľov bytového komplexu. Južná časť pozemku bude využitá ako park s lavičkami, detské ihrisko a workout ihrisko pre oddych a športové aktivity obyvateľov.

 

Výstavba bytového komplexu Rezidencia Bella Vita už prebieha. Plánované ukončenie výstavby a odovzdanie bytov do užívania je na jar v roku 2020. 

 

Vyhľadávaná lokalita

 

Lokalita na zelenom úpätí Malých Karpát v mestskej časti Nové Mesto v katastrálnom území Vinohrady na Sliačskej a Tupého uliciach bude miestom rezidencie Bella Vita. Táto poloha spĺňa všetky atribúty pre aktívnych mestských ľudí – oddych v blízkej prírode, občiansku vybavenosť, napojenie na hlavné dopravné tepny a mestskú hromadnú dopravu v pešej dostupnosti.

 Oddych a posedenie na lavičkách v zelenom vnútrobloku

Miesto s vonkajším murovaným grilom na spoločnú grilovačku so susedmi


Miesto na hranie pre deti – pieskovisko a šmýkľavku

Miesto na športové aktivity workout ihriskoPerfektnú lokalitu, blízko centra nad mestom s peknými výhľadmi

Blízko do prírody na prechádzku alebo cyklistickú túru


Vlastnú obchodnú zónu, ktorá zabezpčí služby priamo v areáli

Pracujete z domu? Rýchly internet a optické napojenie je samozrejmosťouŠiroký výber dispozičných riešení bytov, z ktorých si určite vyberiete

Čistú vodu, v každom byte bude úprava vody filtrom Ionimax


Komfort kúrenia, v každom byte bude podahové vykurovanie v základnom štandarde

Dostatok odkladacieho priestoru, v cene každého bytu je pivničná kobkaNeváhajte ma kontaktovať
Mgr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária