Viladom Rača na Popolnej ulici

Ponúkame Vám súkromie vo Viladome Rača s tromi bytmi na Popolnej ulici

Novovznikajúce rezidenčné bývanie v projekte Viladom Rača je situované na Popolnej ulici, ktoré utvára veľmi príjemné a moderné bývanie vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Rača. Architektonické riešenie všetkých bytov je zamerané na moderné trendy bývania s prihliadnutím na získané skúsenosti z predchádzajúcej výstavby v danej lokalite.

Základné informácie

Viladom Rača s nadčasovou architektúrou dokonale zapadne do miestnej zástavby.  Vila bude trojpodlažná s tromi bytovými jednotkami s podlahovou plochou od 45,28 mdo 97,16 m2.  Dva 4 izbové mezonetové byty a jeden 2 izbový byt.   Ku 4 izbovým mezonetovým bytom prislúchajú vlastné záhradky a k 2 izbovému bytu prislúcha veľká terasa s panoramatickým výhľadom na mesto. Ku všetkým bytom sú riešené aj parkovacie státia priamo pred Viladomom. Byty vo VILADOME RAČA poskytujú prvotriedny a komfortný štandard bývania nad mestom a zároveň  v jeho blízkosti.

Lokalita

Viladom Rača je situovaný v mestskej časti Nové Mesto v Rači. Mestská časť Bratislava – Rača je súčasťou tretieho Bratislavského obvodu a od centra Bratislavy je vzdialená 8 km. Tvoria ju tri lokality: pôvodná Rača, Východné a jedno z najstarších sídlisk Bratislavy – Krasňany. Vďaka svojej vynikajúcej polohe, peknej okolitej prírode a dobrému dopravnému spojeniu s centrom Bratislavy patrí Rača k najvyhľadávanejším mestským častiam Bratislavy. Je bezpečným miestom pre rodiny s deťmi. Ponúka viacero možností pre oddych, kultúrne vyžitie, či aktívne trávenie voľného času. V mestskej časti sa nachádzajú dve kúpaliská, množstvo detských ihrísk, športových plôch, multifunkčné ihriská, bikrosový areál, ihrisko pre pozemný hokej, stolnotenisová hala a futbalový štadión. Malebná okolitá krajina je ideálna na turistiku i relax.

 

Architektúra a vybavenie

Architektonické riešenie všetkých bytov je zamerané na moderné trendy bývania s prihliadnutím na získané skúsenosti z predchádzajúcej výstavby v danej lokalite. Viladom Rača s nadčasovou architektúrou dokonale zapadne do miestnej zástavby.  Vila bude trojpodlažná s tromi bytovými jednotkami. Byty je možné kúpiť ako holobyty alebo v štandardnom prevedení.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária