Rodinné dvojdomy Kvetinárska

Ponúkame Vám na predaj rodinné dvojdomy so záhradou a parkovaním v uzavretom areáli v tichej časti Podunajských Biskupíc na Kvetinárskej ulici

Projekt ponúka svojím obyvateľom bývanie v uzavretom areáli v tichej časti Podunajských Biskupíc na Kvetinárskej ulici. V areáli sa nachádzajú 3 rodinné dvojdomy v kvalitnom nízkoenergetickom prevedení s vlastnou záhradou.  Cieľom projektu je zabezpečiť jeho obyvateľom pokojné tiché bývanie v rodinnom dome s nízkymi nákladmi spojené so všetkými bonusmi bývania v meste.

 

Základné informácie

Projekt rodinné dvojdomy pozostáva zo štyroch dvojpodlažných rodinných dvojdomov. Rodinné domy sú 4 izbové vo výmerách od 87,80 m2 – 89,70 m2. K rodinným domom prislúchajú pozemky vo výmerách od 186 m2 – 261 m2.  Rodinné dvojdomy je možné kúpiť v prevedení holodom alebo v kvalitnom štandardnom prevedení. K rodinným domom prislúchajú aj vonkajšie parkovacie státia, ku každému z nich prislúchajú dve státia, situované pred samotným domom.

 

Lokalita

Areál rodinných dvojdomov je situovaný v tichej lokalite Podunajských Biskupíc na Kvetinárskej ulici. V okolí sa v pešej dostupnosti nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchody (Kaufland, Billa, Lidl aTesco), základná škola, lekáreň, zástávky MHD. Centrum mesta je ľahko dostupné nielen verejnou dopravou, ale aj autom vďaka blízkemu napojeniu na hlavné dopravné tepny Bratislavy.

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária