Zrekonštruovaný 3-izbový byt so štandardom, lodžiou a možnosťou parkovania, Vetvárska ulica

Bratislava, Vetvárska

165 000

Popis nehnuteľnosti

Zrekonštruovaný 3-izbový byt so štandardom, lodžiou, pivnicou a možnosťou parkovania

Vetvárska ulica, Podunajské Biskupice

 

 

Hľadáte byt v peknom prostredí za výhodnú cenu, s potenciálom vytvorenia domova podľa vlastných predstáv a možnosťou zvýšenia jeho hodnoty?

Realitná kancelária AZ PROPERTY Bratislava ponúka na predaj zrekonštruovaný výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Vetvárskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Pridanou hodnotou bytu je voči ostatným bytom ďalšie okno v kuchyni. Kuchyňa je ďašia samosttná miestnosť.

Krásny priestor čaká na nového majiteľa, ktorý mu vdýchne estetiku podľa vlastných predstáv. Cena štandardu je zahrnutá v cene 165 000,- Eur za Byt.

Základné informácie

Zrekonštruovaný 3-izbový byt v stave štandard má celkovú výmeru 71,22 m2, z toho byt má 62,40 m2 , lodžia je o výmere 3 m2. Je situovaný na 3 poschodí bytového domu bez výťahu s pekným výhľadom do zelene. K bytu prislúcha murovaná pivnica o výmere 8,82 m2.

V bytovom dome v máji 2023 prebehla revitalizácia.  Súčasťou je zateplenie, nové bezpečnostné dvere na čip a nové poštové schránky. Bytový dom poskytuje obyvateľom pokojné bývanie, výhodou sú aj spoločné priestory využívané ako kočikáreň a práčovňa.

Veľkým benefitom bytu je zmena a to zväčšenie kúpeľne o chodbu, vďaka čomu v nej môžete mať priestor pre práčku a sušičku.

Byt je vhodný ako investícia na prenájom alebo pre vlastné bývanie podľa predstáv.

 

Dispozičné riešenie

3-izbový byt je výborne dispozične riešený. Je orientovaný na dve svetové strany a tým zabezpečuje výbornú vetrateľnosť.

Vchádzame do chodby (5,5 m2) so vstupom do  kúpeľne (3,25 m2) a samostatnej toalety (0,85 m2). Vedľa kúpeľne sa po pravej strane nachádzajú dve nepriechodné spálne (11,34 m2  a 11,40 m2  ).

Z chodby je po ľavej strane vstup do samostatnej kuchyne (12,96 m2) s prístupom na lodžiu (3 m2). Z kuchyne sa cez veľký otvor , kde môžu byť dvojkrídlové dvere  sa dostaneme do obývacej miestnosti (17,10 m2), ktorá poskytuje veľký otvorený priestor. Do obývacej miestnosti sa dostaneme aj z chodby.

Výhodou bytu je možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv. Taktiež je tu možnosť po dohode dokončenie do štandardu .

Vybavenie bytu

Byt je v ponuke vybavený vchodovými bezpečnostnými dverami, plastovými oknami, vymaľovaný  s vnútornými a  exteriérovými žalúziami.

 

Parkovanie

Parkovať je možné na ulici pred bytovým domom.

 

Lokalita

Byt sa nachádza v tichej bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice, ktorá je plná zelene. V blízkosti je kompletná občianska vybavenoť. Na skok je trhovisko, pošta, potraviny, lekáreň, nemocnica, notár, základné školy a škôlky. Taktiež súkromné školy, gymnáziá, detské ihriská, športoviská, zdravotné strediská, banky, reštaurácie a kaviarne, obchody.

V pešej dostupnosti je vlaková stanica a zástavky MHD, tiež cyklotrasy. Veľkou výhodou je perfektné napojenie na diaľničný obchvat D1/D4/R7. Vďaka blízkosti obchvatu je možné kedykoľvek pohodlne vycestovať bez zbytočného zdržania.

Komfort poskytujú aj neďaleko sa nachádzajúce nákupné centrá AVION a IKEA. Pár minút vzdialené je prírodné jazero Košariská, Dunajská Lužná a Rovinka. Aktívny oddych a relax poskytuje aj neďaleký Vrakunský lesopark, tiež novovybudovaná cyklotrasa, ktorou sa dá dostať až na petržalskú hrádzu či iné trasy pre cyklistov a korčuliarov.

Lokalita Podunajské Biskupice patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce mestské časti Bratislavy. Nájdete tu súkromie aj živý mestský ruch, tiež pôsobivé bývanie a vysoký štandard.

Bývanie na tejto adrese je ideálne pre tých, ktorí uprednostňujú tichú lokalitu a aktívny životný štýl.

 

Cena

Cena 3-izbového bytu so štandardom je 165 000,- Eur. / štandard zahŕňa : parkety, sanitu, obklady, dlažbu, interiérové dvere, vchodové dvere, plastové okná a maľovku /.

 

Naše odporúčanie

Situačne vzdušný, veľmi dobre vetrateľný 3-izbový byt s veľkým potenciálom ponúka možnosť o splnenom rodinnom bývaní v tichej lokalite, za výhodnú cenu. Treba vidieť!

 

Realitná kancelária AZ Property poskytuje právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a  vybavenie hypotéky prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu.

*

AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.

Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj bytu Bratislava
#3izbovy byt Bratislava
#3izbovy byt Podunajske Biskupice
#predaj 3izbovy byt Bratislava
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Mgr. Zuzana Zorňanová Realitná konzultantka
© 2023 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária