Priestranný  8-izb. rodinný dom s vlastnou plážou Rovinka priamo Jazero Košariská 

Rovinka, Veľké Jazero Košariská

433 500
 • Počet izieb
  10
 • Úžitková plocha
  222,89
 • Balkón terasa
  34
 • Plocha pozemku
  710

Základné informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 8 iz. rekreačnú chatu – rodinný domy  autenticky riešený. Rekreačná chata v prvom rade  v chorvátskom štýle.  Nehnuteľnosť sa nachádza  vo vyhľadávanej časti Rovinky, s vlastnou plážou priamo na  Jazere  Košariská s možnosťou celoročného bývania.

8 izbový rodinný dom v prvom rade v chorvátskom štýle je trojpodlažný so saunou, s tromi veľkými balkónmi skolaudovaný ako rekreačná chata so súpisným číslom, interiérovým krbom, záhradou , vlastným parkovacím státím, vonkajším záhradným krbom, terasou a k tomu pivnicou.

Výnimočná ponuka je v tejto lukratívnej lokalite naozaj ojedinelá.Kúpou nehnuteľnosti získate aj členstvo záhradkárskej osady a hlavne získate vlastnú súkromnú pláž, čo v tejto lokalite mať vlastnú pláž je skôr výnimočné.

Pláž sa od nehnuteľnosti nachádza 4 min pešo o veľkosti 339 m2  z toho pláž (44 m2) a vstup do vody (295 m2).

8 izbový rodinný dom v prvom rade v chorvátskom štýle s vlastnou saunou 3,52 m2 má tri podlažia , tri  veľké balkóny, štyri kúpeľne, veľkú prestrešenú terasu 16 m2 a pivnicu 28,46 m2. Celkovú výmeru obytnej plochy 194,43 m2 + 18 m2   balkóny + pivnica 28,46 m2 pozostavajúca z troch samostatných miestností / na zeleninu, na víno a kotolňa/. Je navrhnutý v autentickom chorvátskom štýle. Na každom poschodí je kúpeľňa a toaleta.

Na 1. NP (93,61 m2) je  samostatná  kuchyňa (9 m2)  , obývacia miestnosť s jedálňou a  interiérovým krbom s výhľadom do záhrady (18,60 m2), komorou (1,75 m2) , kúpelňou s rohovou masážnou vaňou, umývadlom  a toaletou (5,70 m2) , druhou  kúpelňou so sprchou , umývadlom (7,40 m2) a vstupom do sauny (3,70 m2). Schodiskom (5,45 m2) z hally (11,15 m2) sa dostávame na druhé podlažie.

Na 2. NP ( 65,09 m2) je intímne zázemie poskytujúce tri spálne o veľkosti (izba 10,7 m+ izba 11,6 m2 je vstup na balkón (4 m2) + rodičovská spálňa 18 m2  s rodičovskej spálne je vstup na balkón (7 m2) s výhľadom na jazero). Z chodby(4 m2) je vstup do  samostatnej  kúpeľne (6,5 m2)a samostatnej toalety (1,17 m2) Z hally (7,67 m2) sa schodiskom (5,45 m2)sa dostávame na tretie podlažie.

Na 3. NP ( 64,19 m2) je intímne zázemie poskytujúce tri spálne o veľkosti (izba 15,35 m+ izba 14,25 m2 + rodičovská spálňa 18 m2 ) s rodičovskej spálne je vstup na balkón (7 m2)s výhľadom na jazero. Z chodby(4,5 m2) je vstup do  predsiene (3,24 m2)z ktorej sa dostaneme do samostatnej  kúpeľne (3,4 m2) so sprchou, umývadlom a toaletou.

Srdcom nehnuteľnosti je obývacia časť s krbom s východom do záhrady s prestrešenou terasou, s posedením pri exteriérovom krbe a vlastným parkovacím státím.

Terasový priestor so vstupom do záhrady je oázou pre dušu, s krásne rozkvitnutou zeleňou a želaným súkromím. RD je postavený na pozemku o veľkosti zastavanosti ( 113m2) a ostatnou plochou – záhrada o veľkosti ( 258 m2).

 

Dispozičné riešenie je dômyselne rozdelený na oddychovú časť a obývaciu zónu.

Nehnuteľnosť má parkovacie státie pre dve aj viac áut  na vlastnom uzavretom pozemku s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie.

Cena  rekreačnej chaty vrátane vlastnej pláže je 433 500,- Eur.

Túžite nielen snívať, ale žiť svoj sen, dome s výhľadom na jazero a vlastnou plážou? V jednom dome môžete bývať a druhý môžete prenajímať alebo zakúpiť pre svoje deti a vnúčatá. Poňať to ako rodinné sídlo. V tejto lokalite je to výnimočná príležitosť, málokedy sa opakujúca… Jedinečné bývanie je ideálne pre tých, ktorí túžia po idyle pokojného bývania na vlastnom pozemku so súkromnou plážou k vode a získaným členstvom záhradkárskej osady.

 

Realitná kancelária AZ Property poskytuje právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a  vybavenie hypotéky prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu.

 

Čítajte ďalej

Lokalita nehnuteľnosti

Štandard nehnuteľnosti

Lokalita nehnuteľnosti

Rekreačná chata sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite obce Rovinka, so vstupom do Jazera Nové Košariská-Veľké Jazero. Jazero poskytuje možnosť vodných športov, / vodné bicyklovanie, člnkovanie, padlbording, potápanie,…./ rybárčenie podľa povolenia a od jesene do leta  možné otužovanie.

Celáoblasť je oplotená, poskytuje tak obyvateľom želané súkromiea bezpečie. Brány sa dajú otvoriť len telefónom s vlastným prístupom od ulice Jazerná v Rovinke  alebo od Dunajskej lužnej.

V Rovinke jekompletná občianska vybavenosť, je tu škola, škôlka, obchodné centrum, predajne s potravinami, reštaurácie, bary, zdravotné stredisko, benzínová pumpa, novovybudované centrum City Park Rovinka, pošta aj športoviská, futbalový štadión, kostol.

Veľkou výhodou je tiché prostredie a hrádza, ktorá ponúka viacero možností aktívneho relaxu.

Rovinka je prvou obcou za Bratislavou, vzdialená len niekoľko kilometrov. Do hlavného mesta sa dostanete doslova za pár minút po novom obchvate D4R7 či z vlakovej stanice.

Čítajte ďalej

Štandard nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť pri Jazere má alarm napojeny na telefón, kamerový systém so záznamom.

Interier je vybavený – interiérové dvere a zárubne dub masiv, vchodové dvere bezpečnostné meranti masiv, okná masiv meranti – africky dub, parapety vnútorne masiv meranti, vonkajšie parapety mramor, schody a zábradlie obložené dubovým masívom, nábytok na prízemi a poschodiach dub masiv a masiv, kuchyňa dub masiv, pracovná doska mramor, vstavaná umývačka riadu, vstavaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnna rúra vastavana, elektrický sporák aj platňa, kúpelňa dub masiv a mramor, všade mriežky proti hmyzu plus žalúzie, kúrenie je elektrické na teplú vodu, na prízemi podlahové vodné, na poschodiach a v kúpelniach sú  radiatóry. Dom je vybavený fínskou saunou, originál fínske drevo. Krb Šidel 200 mm priemer, rozvody su na poschodie do chodby a dvoch izieb vrátane spálne. Všade sú LED žiarovky. Dom je kompletne zariadený, predáva sa so zariadením.

Na prizemi je súčasťou domu s vlastným vchodom zvonku pivnica, pivnica na zeleninu a víno a kotolňa. Kotol na kúrenie je značky Protherm a kotol na teplú vodu Eliz. Voda je vlastná studňa. Dom je vybavený prístrojom na výrobu osmotickej a destilovanej vody. Septik je vonku. Momentálne má dom jedno parkovacie miesto s možnosťou urobit 2 alebo 3 parkovacie miesta. Plot je kombinovaný murovaný s drevom, má elektrickú posuvnú bránu. Terasa s markízou a murovaným krbom. Strešná krytina je Bramac, odkvapove rúry sú medené.

Čítajte ďalej

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Mgr. Zuzana Zorňanová Realitný maklér
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária