Priestranný rodinný dom s vlastnou plážou Rovinka priamo Jazero Košariská

Rovinka, Veľké Jazero Košariská

360 500

Popis nehnuteľnosti

Priestranný rodinný dom s vlastnou plážou Rovinka priamo Jazero Košariská 

Rovinka, Jazero Košariská

 

Túžite celoročne žiť pri Jazere s vlastnou plážou? Teraz si túžbu alebo sen môžete splniť, bez sťahovania sa za hranice slovenskej reality, kde sa cítite doma.

 

Realitná kancelária AZ PROPERTY Bratislava ponúka na predaj rodinný dom  autenticky riešený. Rodinný dom v druhom rade  v poľovníckom štýle s vlastnou plážou priamo na Jazere Košariská. Dom sa nachádza  vo vyhľadávanej časti Rovinky s možnosťou celoročného bývania.

Rodinný dom v druhom rade v poľovníckom štýle je dvojpodlažný s veľkou presklennou stenou so vstupom na terasu, skolaudovaný ako rekreačná chata so súpisným číslom, krbom, vlastným zastrešeným parkovacím státím, veľkorysou podpivničenou garážou  s vysokým stropom 4,5 m vhodná aj pre čln.

Výnimočná ponuka je v tejto lukratívnej lokalite naozaj ojedinelá. Kúpou nehnuteľnosti získate aj členstvo záhradkárskej osady a hlavne získate vlastnú súkromnú pláž, čo v tejto lokalite mať vlastnú pláž je skôr výnimočné. 

Pláž sa od nehnuteľnosti nachádza 4 min pešo o veľkosti 339 m2  z toho pláž (44 m2) a vstup do vody (295 m2)

 

Základné informácie

Rodinný dom v poľovníckom štýle má dve podlažia , veľkú terasu( 49 m2)   , dve kúpeľne, veľkorysú garáž o veľkosti ( 60 m2)  s 5m širokou rolovacou bránou  s vysokými stropom 4,5 m. Garáž je  podpivničená o veľkosti ( 34 m2) .  K tomu plus celková výmera obytnej plochy je 93,42 m2

Na 1. NP (62,11 m2) je  otvorený veľkorysý priestor pozostávajúci presklenným ražniskom využívaný ako jedáleň o veľkosti ( 11,5 m2)  s interiérovým krbom, kuchyňou ( 12,66 m2)   obývacou miestnosťou ( 22,8 m2), chodba so schodiskom ( 4,7 m2) , kúpeľňa s toaletou ( 3,85 m2)   Stavba má svoj charakter s vysokými stropmi s galériou ( 6,3 m2) čo dodáva exkluzívny otvorený priestor. Do domu sa suchou nohou dostaneme cez bezbariérový hlavný vchod alebo garáž ( 60 m2)  prepojenú so skladom , ktorý je využívaný ako  pracovná kuchyňa (6,6 m2.

Schodiskom sa dostávame na druhé podlažie s galériou ( 6,3 m2).

Na 2. NP ( 31,31 m2) je intímne zázemie poskytujúce dve  spálne o veľkosti  ( 11,05 m2 + 9,76 m2 ) so samostatnou  kúpeľňou s umývadlom, sprchou a toaletou o veľkosti 4,2 m2.

Srdcom nehnuteľnosti je obývacia časť s krbom s východom cez presklennú stenu, ktorá siaha až po samotný strop  na terasu ( 49 m2 s posedením a vlastným prestrešeným parkovacím státím.

RD je postavený na pozemku o veľkosti zastavanosti ( 190 m2a ostatnou plochou – záhrada o veľkosti ( 165 m2).

 

Dispozičné riešenie

Rodinný dom je dômyselne rozdelený na oddychovú časť a obývaciu zónu.

 

 

Vybavenie domu

Je vybavený alarmom s hlásením na telefón, kamerový systém so záznamom, vchodové dvere sú bezpečnostné z dreveného masivu, interiérove dvere a zárubne z masivu, okná su drevené masiv s drevenými parapetami, zvonka sú hliníkové parapety, čiastočne so sieťkami proti hmyzu, schody a zabradlie su drevené.

Vstupná časť garáže má 2 mrazáky a nerezové stoly na opracovanie mäsa a nerezový drez.

Garaz je 60m2 podpivničená 36m2 s odkladacím priestorom vhodná ako vínna izba alebo protivojnový kryt, garáž má výšku 4,5m a  rolovacia elektrická brána je 5m široká. Pred domom je možnosť parkovania na vlastnom pozemku 4 až 5 áut, vedľa domu je prístrešok, ktorý je tiež využiteľný ako parkovacie miesto, plus je v exteriéri terasa 12m2 s drevenou súpravou na sedenie, medzi domami je prístrešok na drevo a náradie.

Interier – kuchyňa vnútorná je kombinácia masivne drevo a murovaná tehla, so vstavanou umývačkou riadu, elektrickou rúrou, vstavanou chladničkou. Strecha je finska strešná krytina Ruukki. Septik je vonku, 10 kubikova, voda vlastná studňa. Všade led osvetlenie. Kúrenie je elektrické na teplú vodu, kotol Protherm, prizemie je podlahove vodné kúrenie a na poschodí sú radiatóry.

 

 

Parkovanie

Dom má parkovanie pre dve aj viac áut  na vlastnom uzavretom pozemku s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie, taktiež je možnosť využiť exklusívne veľkú garáž ( 60 m2) s 5m širokou rolovacou bránou  s vysokými stropom 4,5 m v ktorej môžete zaparkovať aj čln.

 

 

Lokalita

Rodinný dom sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite obce Rovinka, so vstupom do Jazera Nové Košariská-Veľké Jazero. Jazero poskytuje možnosť vodných športov, / vodné bicyklovanie, člnkovanie, padlbording, potápanie,…./ rybárčenie podľa povolenia a od jesene do leta  možné otužovanie.

Celá oblasť je oplotená, poskytuje tak obyvateľom želané súkromie a bezpečie. Brána sa dá otvoriť len telefónom s vlastným prístupom od Dunajskej Lužnej.

V Rovinke je kompletná občianska vybavenosť, je tu škola, škôlka, obchodné centrum, predajne s potravinami, reštaurácie, bary, zdravotné stredisko, benzínová pumpa, novovybudované centrum City Park Rovinka, pošta aj športoviská, futbalový štadión, kostol.

Veľkou výhodou je tiché prostredie a hrádza, ktorá ponúka viacero možností aktívneho relaxu.

Rovinka je prvou obcou za Bratislavou, vzdialená len niekoľko kilometrov. Do hlavného mesta sa dostanete doslova za pár minút po novom obchvate D4R7 či z vlakovej stanice.

 

Cena

Cena  rodinného domu vrátane vlastnej pláže je 360 500,- Eur.

Túžite nielen snívať, ale žiť svoj sen, dome s výhľadom na jazero a vlastnou plážou? Dom môžete poňať  ako víkendové rodinné sídlo alebo bývať celoročne.  V tejto lokalite je to výnimočná príležitosť, málokedy sa opakujúca… Jedinečné bývanie je ideálne pre tých, ktorí túžia po idyle pokojného bývania na vlastnom pozemku so súkromnou plážou k vode a získaným členstvom záhradkárskej osady.

Realitná kancelária AZ Property poskytuje právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a  vybavenie hypotéky prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu.

 

 

*

AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.
Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj rodinneho domu Rovinka
#rodinny dom Rovinka
#predaj rodinny dom Rovinka
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava a okolie
#predaj nehnutelnosti Rovinka

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Mgr. Zuzana Zorňanová Realitná konzultantka
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária