Stavebné pozemky Sliačska

 

Ponúkame vám pozemky s vydaným právoplatným stavebným povolením na výstavbu rodinných domov v zelenom prostredí Sliačskej ulice

Rodinné domy sú navrhnuté ako moderné a nadčasové samostatne stojace domy s dvoma nadzemnými podlažiami a plochou strechou.

Objekty sú pôdorysne v tvare obdĺžnika, a celková hmota je jednoduchý kváder. Na 1. NP sa nachádza garáž s dvomi parkovacími miestami, zádverie, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba, WC a schodisko na 2. NP, ktoré bude pozostávať z chodby, 2 izieb, kúpeľne, technickej miestnosti a izby so samostatným šatníkom a kúpeľňou.

Úpravy existujúcich dispozícií navrhnutých rodinných domov sú možné zmeniť procesom zmeny stavby pred dokončením.

Cena pozemkov zahŕňa

Vydané právoplatné stavebné povolenie na stavbu rodinného domu (zmeny dispozícií resp. zmena stavby je možná individuálne),

vnútroareálovú prístupovú komunikáciu,

areálový vodovod, kanalizáciu splaškovej a dažďovej vody,

oporný múr v zadnej časti pozemku,

odstránenie existujúcich objektov,

inžinierske siete ku hranici každého pozemku:

prípojky vody,

prípojky na kanalizáciu,

prípojky na elektriku,

a oplotenie celého areálu.

 

V prípade záujmu je možnosť kúpy viacerých pozemkov a ich spojenie.

Lokalita a základná vybavenosť

Pozemky sa nachádzajú v lokalite na zelenom úpätí Malých Karpát na Sliačskej ulici v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III.

Je to dlhá ulica vedúca od Račianskej ulice do lokality Ahoj-Briežky v Malých Karpatoch; končí sa na hranici bratislavského lesoparku.

Táto poloha spĺňa všetky atribúty pre aktívnych mestských ľudí – oddych v blízkej prírode, občiansku vybavenosť, napojenie na hlavné dopravné tepny a mestskú hromadnú dopravu v pešej dostupnosti.

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária