Moderné, štýlové a cenovo dostupné bývanie v nízkopodlažnom bytovom dome na Toryskej ulici v mestskej časti Vrakuňa

3-podlažný bytový dom Toryská ponúka premyslené dispozičné riešenia bytov a apartmánov v čistom architektonickom prevedení: 1-izbové, 2-izbové byty a apartmány, ako aj 3-izbové a 4-izbové byty s peknými terasami. Pohodlné parkovanie je riešené v spoločnej garáži situovanej na prízemí bytového domu.  Moderný dizajn domu citlivo zohľadňuje polohu objektu a existujúcu zástavbu.

Výstavba už prebieha a jej dokončenie je naplánované na december 2024.

Byty, apartmány a dispozičné riešenia

V bytovom dome Toryská ponúkame byty a apartmány vo výmerách od 24,34 m2 do 83,68 m2. 1-izbové, 2-izbové byty a 4-izbové byty a apartmány na prvom poschodí sú vybavené šikovnými balkómni a pôsobia priestranne vďaka svetlej výške stropov 3,1 m. 3-izbové byty na druhom ustúpenom poschodí sú vybavené veľmi peknými priestrannými terasami so súkromím. Veľkou výhodou je adaptovateľnosť bytov a apartmánov podľa potreby, kúpiť ich môžete v prevedení holobyt alebo štandard. Na prízemí bytového domu sa nachádza spoločná garáž s parkovacími stojiskami a skladmi, ktoré si môžete dokúpiť k bytu alebo apartmánu.

Lokalita a základná vybavenosť

 

Bytový dom sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa – Dolné Hony,  na rohu Toplianskej a Toryskej ulice. Je v tesnej blízkosti existujúcej urbanistickej štruktúry, s výbornou dostupnosťou k nákupným centrám  a kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita bytového domu poskytuje výhodné spojenie s dôležitými dopravnými koridormi a diaľničným obchvatom.  V okolí je obľúbený Lesopark Vrakuňa a novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a je vhodná aj pre korčuliarov. Vrakuňa sa rozprestiera na oboch brehoch Malého Dunaja, čo vďaka prírodnej scenérii robí z tohto miesta ideálnu voľbu pre aktívny oddych a rekreačné aktivity pre mladých ľudí, páry a rodiny, vrátane prechádzok so štvornohými priateľmi.

Architektúra a štandard

Bytový dom je navrhnutý s ohľadom na miestnu identitu, čo sa prejavuje v základnom objeme a členení interiérov aj exteriérov. Tvar a objem budovy rešpektuje štandardné regulatívy pre lokálnu zástavbu. Bytový dom sa vyznačuje modernou architektúrou, ktorá citlivo zapadá do okolitej zástavby. Dispozične má obdĺžnikový pôdorys a plochú strechu. Vstup do budovy je z Toryskej ulice. Na prízemí sa nachádza spoločná garáž s parkovacími stojskami a pivničnými kobkami. Prvé poschodie pozostáva z bytov a apartmánov s balkónmi. Druhé poschodie je navrhnuté ako ustupujúce s priestranými terasami. Priestorové usporiadanie bytov a apartmánov je rozdelené na nočnú a dennú zónu s prepojením na sociálne zázemie.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária