Priestranná 7-izbová vila s interiérovým bazénom a panoramatickými výhľadmi  

Na medzi, Bratislava

Popis nehnuteľnosti

Priestranná 7-izbová vila s interiérovým bazénom a panoramatickými výhľadmi  na mesto a Karpaty

Ulica na Medzi, Bratislava-Rača

Základné informácie

7- izbová vila je štvorpodlažná postavená na svahovitom pozemku o výmere 730 m2. Vila má úžitkovú plochu 840 m. Jej kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 1998. Je jednou z mála súkromných víl, v ktorej nájdete interiérový bazén s 20 m dĺžkou. Výhľady z vily sú nádherné či už na panorámu mesta alebo okolité vinice a Malé Karpaty.

Parkovanie pre dve autá je vyriešené v garáži a pre ďalšie tri pred garážou na vlastnom pozemku.

Vila poskytuje možnosť aj dvojgeneračného bývania pre viac rodín. Aktuálne sa vila prenajíma prostredníctvom AirBnb v cenách podľa sezóny od 400,- Eur – 650,- Eur za deň.

Dispozičné riešenie

Na jeho prízemí vily sa nachádza vstupná hala, technická miestnosť, veľká priestranná jedáleň s obývacou izbou, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa s toaletou a pekná terasa.  O poschodie nižšie sa nachádza súkromné wellnes: sauna, sprchy,wc, fitness, interiérový bazén. Technická miestnosť pre dom a bazénovú technológiu.

Na 1NP sa nachádza druhá obývacia izba, dve spálne, šatník a kúpeľňa. Na 2NP sa nachádza rodičovská spálňa s veľkou kúpeľňou a toaletou a lodžia. Na 3NP je jedna spálňa s kúpeľňou a lodžiou a veľká pekná terasa s panoramatickým výhľadom na celé mesto.

 

Vybavenie rodinného domu

Rodinný dom je postavený z tehly Porotherm, deliace priečky sú  tehlové, stropy železobetónové, tepelná izolácia NOBASIL, okná s plastové trojsklá a dvojsklá, strecha je sedlová viedenská taška, v celom dome je podlahové kúrenie, voda a kanalizácia,elektroinštalácia, vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, v dome je aj klimatizácia a interiérový bazén o výmere 20m x 5,60 s vlastnou úpravňou vody. Rodinný dom je celý zariadený nábytkom vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi.

 

Lokalita

Rodinný dom je situovaný v mestskej časti Rača s kompletnou občianskou vybavenosťou. Rača leží na východnom úpätí Malých Karpát a svojimi bohatými vinohradníckymi tradíciami patrí k najznámejším územiam. Je vzdialená od centra Bratislavy približne 8 km. Okolie Rače je malebná krajina, ktorá leží na rozhraní dvoch prírodných celkov, Malých Karpát a Podunajskej nížiny.

Parkovanie

Parkovanie pre dve autá je vyriešené v garáži a pre ďalšie tri pred garážou na vlastnom pozemku.

Cena

Cena na vyžiadanie.

*AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.
Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

Naša realitná kancelária  poskytuje právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a  vybavenie hypotéky prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Ing. Zuzana Adamová Realitná konzultantka | CEO
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária