Moderne zariadený 2,5-izbový byt s galériou a balkónom v novostavbe

Železničná, Bratislava

220 000
 • Počet izieb
  3
 • Úžitková plocha
  72,51
 • Balkón terasa
  4,44
 • Plocha pozemku
  0

Základné informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj moderný, úplne nový pekne presvetlený dvojpodlažný byt s 2 izbami a galériou. Byt má celkovú úžitkovú plochu 72,51 m2, z nej je plocha bytu 62,42 m2, plocha balkónu je 4,44 m2 a plocha pivnice 5,65 m2.

Cena bytu je 220.000,- Eur. K bytu ponúkame na predaj dve vonkajšie parkovacie stojiská v uzavretom oplotenom aráli s bránou na diaľkové ovládanie. Cena jedného vonkajšieho parkovacieho stojiska je 8.000,- Eur.

Byt sa nachádza v novostavbe skolaudovanej v roku 2022.  Bytový dom má dve identické podlažia a zobytnené podkrovie. Architektúra projektu nadzväzuje na zástavbu rodinných domov v Železničnej ulici a zároveň svojím výrazom citlivo komunikuje s viacpodlažnými objektami bytovej zástavby v blízkom okolí.

 

Dispozičné riešenie

2,5 izbový byt Vrakuňa má dispozície spĺňajúce atribúty súčasného vkusu a nárokov na moderné bývanie, je zaujímavo riešený. Vchádzame do predsiene, po pravej strane sa nachádza kúpeľňa s vaňou a toaletou. Vľavo je vstup do otvoreného priestoru s kuchyňou, jedálenským kútom a obývačkou s prístupom na balkón. Točitým schodiskom sa dostávame na druhé podlažie, v ktorom je pekná otvorená galéria, v ktorej sa nachádza druhá podkrovná spálňa.

Čítajte ďalej

Lokalita nehnuteľnosti

Štandard nehnuteľnosti

Lokalita nehnuteľnosti

Bytový dom sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa, na križovatke Železničnej a Jedľovej ulice. Z južnej strany pozemok susedí s rodinným domom, zo západnej strany s viacpodlažnou bytovou zástavbou, ostatné hranice tvoria miestne komunikácie. Pozemok je súčasťou stabilizovaného územia malopodlažnej obytnej zástavby.

Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja. Projekt je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť. V blízosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorou sa dá dostať až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov. Vďaka okolitej prírodnej scenérii je lokalita ideálnou voľbou na prechádzky so štvornohými priateľmi a aktívny oddych pre mladé páry, aj jednotlivcov.

Čítajte ďalej

Štandard nehnuteľnosti

Súčasťou vybavenia sú:

bezpečnostné dvere,

plastové okná,

interiérové dvere so zárubňami,

plávajúca laminátová podlaha,

keramická dlažba,

keramický obklad,

skrinka pod umývadlom a sanita (vaňa, vaňová batéria, umývadlo, závesná wc misa),

kuchyňa s kvalitnými spotrebičmi,

rozkladacia sedačka s úložným priestorom,

stolík, manželská posteľ,

vstavané skrine v predsieni a v spálni,

klimatizácia.

Výhodou sú nízke prevádzkové náklady.

 

Čítajte ďalej

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Mgr. Katarína Žuffová Realitný maklér
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária