Úplne nový 3-izbový byt s terasou v bytovom dome na Toryskej ulici

Toryská, Bratislava

240 793
  • Počet izieb
    3
  • Úžitková plocha
    97,21
  • Balkón terasa
    31,77

Základné informácie o nehnuteľnosti

Ponúkaný 3-izbový byt má celkovú úžitkovú plochu 97,21 m2, z toho podlahová plocha bytu je 65,44 m2 a podlahová plocha terasy 31,77 m 2. Byt je situovaný na druhom poschodí bytového domu.

K bytu je možné dokúpiť sklad/komoru a parkovacie stojisko v spoločnej garáži s predprípravou na autonabíjačku.

Výstavba bytového domu aktuálne prebieha a jej dokončenie je naplánované na koniec roku 2024.

Projekt bytový dom Toryská ponúka premyslené dispozičné riešenia bytov a apartmánov v čistom architektonickom prevedení: 1-izbové, 2-izbové byty a apartmány, ako aj 3-izbové a 4-izbové byty s peknými terasami.

Moderný dizajn domu citlivo zohľadňuje polohu objektu a existujúcu zástavbu. Dispozične má obdĺžnikový pôdorys a plochú strechu. Vstup do budovy je z Toryskej ulice. Na prízemí sa nachádza spoločná garáž s parkovacími stojiskami a pivničnými kobkami. Prvé poschodie pozostáva z bytov a apartmánov s balkónmi. Druhé poschodie je navrhnuté ako ustupujúce s priestrannými terasami. Priestorové usporiadanie bytov a apartmánov je rozdelené na nočnú a dennú zónu s prepojením na sociálne zázemie.

Čítajte ďalej

Lokalita nehnuteľnosti

Štandard nehnuteľnosti

Lokalita nehnuteľnosti

Bytový dom sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa – Dolné Hony,  na rohu Toplianskej a Toryskej ulice. Je v tesnej blízkosti existujúcej urbanistickej štruktúry, s výbornou dostupnosťou k nákupným centrám  a kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita bytového domu poskytuje výhodné spojenie s dôležitými dopravnými koridormi a diaľničným obchvatom.  V okolí je obľúbený Lesopark Vrakuňa a novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a je vhodná aj pre korčuliarov. Vrakuňa sa rozprestiera na oboch brehoch Malého Dunaja, čo vďaka prírodnej scenérii robí z tohto miesta ideálnu voľbu pre aktívny oddych a rekreačné aktivity pre mladých ľudí, páry a rodiny, vrátane prechádzok so štvornohými priateľmi.

Čítajte ďalej

Štandard nehnuteľnosti

Byty a apartmány si môžete zakúpiť v štandarde, aký Vám bude vyhovovať. Ponúkame nasledovné typy štandardov:

*1  Typ holobyt:

Obsahuje vybavenie: bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, sadrová hladká omietka bielej farby, na podlahách betónový poter, zásuvky a vypínače, predpríprava rozvodov na osadenie klimatizácie v dvoch miestnostiach, elektrické podlahové vykurovanie Devi, ohrev teplej vody prostredníctvom elektrického bojlera, v kúpeľni budú pripravené predstenové moduly na osadenie sanity, podlahy na balkóne mrazuvzdorná protišmyková keramická dlažba, v bytoch s terasou ukončenie fatrafol.

*2  Typ štandard:

Zahŕňa všetko vybavenie holobytu plus: zariaďovacie predmety zdravotechniky v kúpeľni a na toalete, obklady a dlažby v kúpeľni a na toalete.  Plávajúcu laminátovú podlahu v ostatných miestnostiach, interiérové dvere s obložkovou zárubňou a dlažbu na terčoch pri bytoch s terasou.

Čítajte ďalej

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Mgr. Katarína Žuffová Realitný maklér
© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária