Ponúkame vám nové kompletne zrekonštruované byty v srdci Starého Mesta na Špitálskej ulici

Bytový dom Špitálska prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčasnosti spĺňa nároky a požiadavky na pohodlné mestské bývanie. Bytový dom je 7 podlažný s posledným ustúpeným podlažím. Na prvom podlaží sa nachádzajú obchodné prevádzky a v ďalších podlažiach sú situované 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty. V suteréne domu sa nachádza nová kotolňa a pivničné kobky.  Tak ako exteriér aj interiér bytového domu a jednotlivé byty prebehli kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou. Bytový dom má vynikajúcu polohu v srdci Starého Mesta, vďaka, ktorej získate v pešom dosahu kompletnú občiansku vybavenosť a infraštruktúru. Byty sú ideálne na bývanie, ale aj ako investícia na prenájom dlhodobý či krátkodobý.

 

Lokalita a základná vybavenosť

Bytový dom je situovaný v lukratívnej bratislavskej lokalite, v mestskej časti Staré Mesto na rohu ulíc Špitálska a Rajská. Špitálska ulica dvojpruhová miestna komunikácia, uprostred ktorej prechádza električková trať od Kamenného námestia a Námestia SNP na Americké námestie.  

Veľkou výhodou lokality je bezprostredná blízkosť pešej zóny a kompletná občianska vybavenosť ako sú: školy a škôlky, lekárske strediská, potraviny, reštaurácie, wellness i neďaleké nákupné centrá Nivy a Eurovea. Na prechádzku a oddych je ideálna pár minút chôdze vzdialená Medická záhrada.

Štandardné prevedenie domu a bytov

 

Štandard bytového domu:

Zateplenie s novou fasádou. Nová spoločná plynová kotolňa. Vymaľované spoločné priestory. Nové dlažby na schodisku a nový výťah. Nová vchodová brána. Nové zvončeky a schránky. Zrekonštruované pivničné priestory vrátane jednotlivých kobiek.

 

Štandard bytov:

Protipožiarne vchodové dvere. Plastové okná. Biela maľovka na stenách. Laminátové podlahy, v niektorých bytoch sú dubové parkety. Interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Obklady, dlažby a sanita v kúpeľni s toaletou. Nové rozvody elektriky a vodoištalácie. Predpríprava na klimatizáciu. Audiovrátnik. Výhodou sú aj nízke prevádzkové náklady na bývanie.

 

Fotogaléria

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

© 2024 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária