Vybavenie viladomu a spoločných priestorov

Konštrukčný systém
Obvodové murivo z pálenej tehly hrúbky 250 mm v kombinácii so železobetónu. Strecha: konštrukcie plochej strechy, terasy tvoria nosné železobetónové dosky, izolácia, klampiarske prvky.
Obvodový plášť
Zateplenie polystyrénom hrúbky 250 mm.
Deliace medzibytové priečky a stropy
Medzibytové deliace priečky sú železobetónové. Na murivá a stropy bude použitá sádrová omietka s povrchovou úpravou disperzná biela farba.
Schodiská
Železobetńová nosná konštrukcia oddilatovaná od bytových priestorov s oceľovým zábradlím s povrchovou úpravou protišmykovou dlažbou.
Spoločné chodby
Omietka s povrchovou úpravou disperzná biela farba.
Vstupné brány
Interiér: hliníkové vstupné dvere so systémom audio vrátnika.
Terasa zábradlie
Zábradlia z kovovej konštrukcie z pozinkovanej ocele, vrchná farba prášková.
Vonkajšie spoločné spevnené plochy
Vonkajšie parkovacie miesta a vnútro-areálová cesta betónový povrch.
Oplotenie pozemku
Oplotenie pozemku Betónové panely nad betónovým múrikom.
Ďalšie príslušenstvo
Odpadové hospodárstvo s kontejnerovým stojiskom na komunálny odpad.
Iné
Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny jednotlivých položiek štandardu a ich nahradenie položkami porovnateľnej kvality a ceny.

Vybavenie bytu v prevedení štandard

Vstupné dvere
Bezpečnostná trieda 3, vnútorné oceľové výstuhy, oceľová zárubňa.
Interiérové priečky
Murivo z pálenej tehly deliace priečky 115 mm - 140 mm.
Okná a balkónové dvere
Okná budú plastové, farba vnútorná biela, vonkajšia antracit. HS portály budú hliníkové, vnútorná aj vonkajšia farba antracit. Vnúrotné parapety budú plastové biele. Vonkajšie parapety budú hliníkové farba antracit.
Interiérové dvere
Jednokrídlové, hladké, plné, fólia podľa vzorkovníka, obložková zárubňa, kovanie podľa vzorkovníka.
Elektroinštalácia
Slaboprúd a silnoprúd – káblové rozvody ku osadeným zásuvkám a vypínačom. Dátové rozvody budú obsahovať telefón a trubkovanie pre káblový televízny rozvod. Zásuvky budú umiestnené vo všetkých miestnostiach bytu, vývody pre stropné osvetlenie budú vyvedené v každej miestnosti.
Vykurovanie a teplá úžitková voda
Bude zabezpečené systémom plošného (nie celoplošného) elektrického sálavého vykurovania infračervenými fóliami s uhlíkovou odporovou vrstvou s regulátormi kúrenia v bytoch. V mieste predprípravy pre kuchynskú linku budú privedené rozvody studenej vody a TUV zaslepené, na rozvody vody a kanalizácie. Každý byt bude mať samostatný podružný vodomer studenej vody, teplú vodu bude vyrábať závesný stojatý elektrický zásobníkový ohrievač vody v hodnote 180,- Eur.
Povrchy stien
Všeky obytné miestnosti - omietka s povrchovou úpravou disperzná biela farba. Kúpeľňa keramický obklad do výšky 2,2 m výber podľa vzorkovníka, obklad formát 31,60 x 63,2 v cene 15,48 Eur vrátane DPH, dlažba formát 44,7 x 44,7 v cene 15,48 Eur vrátane DPH. Toaleta keramický obklad do výšky 2,2 m výber podľa vzorkovníka, obklad formát 31,60 x 63,2 v cene 15,48 Eur vrátane DPH, dlažba formát 44,7 x 44,7 v cene 15,48 Eur vrátane DPH.
Zariaďovacie predmety zdravotechniky
Kúpeľňa sanita zn. IDEAL STANDARD: umývadlo keramické 60 x 46 v cene 68,11 Eur vrátane DPH, umývadlová armatúra v cene 58,44 Eur vrátane DPH kovový polsifón v cene 11,88 vrátane DPH, ventil v cene 4,74 vrátane DPH vaňa k zabudovaniu 170 x 75 v cene 106,68 Eur vrátane DPH, nohy k vani v cene 11,88 Eur vrátane DPH vaňový sifón v cene 23,40 Eur vrátane DPH, vaňová armatúra a sprchová kombinácia v cene 93,48 Eur vrátane DPH Toaleta sanita zn. IDEAL STANDARD podomietkový modul v cene 91,80 Eur vrátane DPH tlačítko v cene 17,88 Eur vrátane DPH WC závesné v cene 92,26 Eur vrátane DPH
Podlahy
Všetky obytné miestnosti - plávajúca laminátová podlaha so soklovými a prechodovými lištami v dekóre parkiet výber podľa vzorkovníka v cene: 13,- Eur / m2 vrátane DPH
Interiérové dvere
Jednokrídlové, hladké, plné, fólia podľ a vzorkovníka, obložková zárubňa, kovanie podľa vzorkovníka všetko spolu v cene: 145,- Eur vrátane DPH.
Interiérové schodisko
Interiérové schodisko v hodnote 700,- Eur.
Lodžie, balkóny a terasy
V bytoch, ku ktorým prislúcha terasa: podlahy na terasách betónová dlažba na terčoch.
Predzáhradka
V bytoch, ku ktorým prislúcha predzáhradka: povrchová úprava predzáhradky - trávnatý koberec s vybetónovanou časťou terasy vo veľkosti podľa požiadavky klienta bez povrchovej úpravy.
Iné
Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny jednotlivých položiek štandardu a ich nahradenie položkami porovnateľnej kvality a ceny.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária