Hradska Home

Ponúkame vám komfort súčasného bývania v novom trojpodlažnom dome s vlastným pozemkom, v obľúbenej mestskej časti Vrakuňa na Hradskej ulici.

 

Hradska Home predstavuje výhody mestského bývania so želaným súkromím. Samostatné 3-izbové byty v čistom architektonickom prevedení sú v ponuke s predzáhradkami, balkónmi a terasami. Novodobý výraz domu citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu malopodlažnú zástavbu.

Projekt je skolaudovaný, byty sú k dispozícii k okamžitému nasťahovaniu.

Byty a dispozičné riešenia

Projekt Hradska Home má šesť 3-izbových bytov o výmere 85,32 m2 — 88,60 m2, ktoré sa nachádzajú na troch nadzemných podlažiach. Byty na najnižšom podlaží majú predzáhradku a priame prepojenie s exteriérom, súčasťou bytov na druhom a treťom podlaží sú balkóny a terasy. Výhodou je adaptovateľnosť bytov podľa potreby, predávajú sa v stave holobyt. Ku každému bytu prislúcha pivnica nachádzajúca sa na poschodí vedľa neho. K bytom je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie stojisko na pozemku.

Lokalita a základná vybavenosť

Hradska Home sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa, v katastrálnom území Vrakuňa, na Hradskej ulici. Dom je postavený vo dvore frekventovanej ulice, ponúka tak tiché zázemie. Je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sú nákupné centrá AVION, IKEA a kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom je vo výhodnej polohe k dôležitým dopravným koridorom a diaľničnému obchvatu D61, D1.

V blízkosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov. Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja, vďaka prírodnej scenérii je ideálnou voľbou na aktivity a oddych pre mladých ľudí, páry aj rodiny, tiež prechádzky so štvornohými priateľmi.

Architektúra a štandard

Architektonické riešenie domu má novodobý výraz, ktorý citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu malopodlažnú zástavbu. Tehlový dom so šiestimi samostatnými 3-izbovými bytmi má výťah, byty sú dostupné aj schodiskom. Byty na najnižšom podlaží majú predzáhradku a priame prepojenie s exteriérom, súčasťou bytov na druhom a treťom podlaží sú balkóny a terasy. Byty sú v ponuke v prevedení holobyt. Veľkou výhodou je uzavretý areál vlastného pozemku a pocit bezpečnosti, vstupná brána je na diaľkové ovládanie.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária