Artcentro

Ponúkame Vám moderné bývanie a miesto pre Vaše podnikanie v polyfunkčnom dome ARTCENTRO situované v mestskej časti Vrakuňa na Majoránovej ulici.

 

Projekt polyfunkčný dom ARTCENTRO pozostáva zo štyroch dvojpodlažných pavilónov, ktoré spoločne tvoria jeden celok. Architektúra polyfunkčného domu ARTCENTRO má moderný výraz, ktorý zodpovedá požiadavkám mestského bývania 21. storočia. Navrhované pavilóny budú slúžiť predovšetkým obyvateľom polyfunkčného súboru, ale predpokladá sa aj vznik nových obchodných prevádzok využívaných obyvateľmi celej lokality, ktoré budú jej perfektným doplnením a veľkou pridanou hodnotou.

 

Typy bytov, nebytových a obchodných priestorov 

Projekt polyfunkčný dom ARTCENRO pozostáva zo štyroch dvojpodlažných pavilónov s bytmi, nebytovými  a obchodnými priestormi.  Byty sú 1- izb. – 3 izbové vo výmerách od 26,18 m2 – 73,31 m2, nebytové priestory sú vo výmerách od 48,41 m2 – 57,06 m2 a obchodné priestory sú vo výmerách od 31,72 m2  – 66,87 m2. K bytom a nebytovým priestorom prislúchajú pekné predzáhradky alebo balkóny a je možné si vybrať a kúpiť ich ako holobyt/holopriestor alebo v kvalitnom štandardnom prevedení. Obchodné priestory je možné kúpiť ako holopriestory bez štandardného prevedenia.  K bytom, nebytovým a obchodným priestorom ponúkame na predaj aj vonkajšie parkovacie státia.

Lokalita a základná vybavenosť

Projekt polyfunkčný dom ARTCENTRO je situovaný v Bratislave v mestskej časti Vrakuňa v katastrálnom území Vrakuňa na Majoránovej ulici  v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou vo výhodnej polohe k dôležitým dopravným koridorom – ceste II. Hradská ulica a v blízkosti sa nachádzajúceho diaľničného obchvatu D61, D1. na hraniciach mestských častí Vrakuňa a Ružinov. Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja. Neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť. Mestská časť Vrakuňa má vynikajúce možnosti športového vyžitia v blízkosti sa nachádza Lesopark Vrakuňa, mestská časť má novovybudovanú cyklistickú trasu, ktorou sa dá priamo dostať až na petržalskú hrádzu a iné, ktoré sú vhodné aj pre korčuliarov. Lesopark Vrakuňa je vhodná voľba na oddych pre celú rodinu ako aj zaľúbené páry alebo prechádzku so svojím štvornohým priateľom.

Architektúra a štandard

Architektúra polyfunkčného domu ARTCENTRO má moderný výraz, ktorý zodpovedá požiadavkám mestského bývania 21. storočia. Navrhované pavilóny budú slúžiť predovšetkým obyvateľom polyfunkčného súboru, ale predpokladá sa aj vznik nových obchodných prevádzok využívaných obyvateľmi celej lokality, ktoré budú jej perfektným doplnením a veľkou pridanou hodnotou. Byty, nebytové priestory bude môžné kúpiť ako holobyty aleb v štandardnom prevední. Obchodné priestory ponúkame ako holopriestory.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Katarína Žuffová
Mgr. Katarína Žuffová realitný konzultant
Mgr. Zuzana Zorňanová
Mgr. Zuzana Zorňanová realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária