Výnimočný 4-izbový mezonet Palisády Bratislava, s dvoma terasami a parkovaním v historickom dome

Palisády, Bratislava

1 670 000

Popis nehnuteľnosti

Výnimočný 4-izbový mezonet s dvoma terasami a parkovaním v historickom dome na Palisádach

Palisády, Bratislava

 

Realitná kancelária AZ PROPERTY Bratislava ponúka na predaj novo zrekonštruovaný jedinečný 4-izbový mezonet s vysokými stropmi, veľkou terasou a lodžiou.

Priestor sa nachádza v historickom tehlovom bytovom dome s výťahom na ulici Palisády, v lukratívnej lokalite v blízkosti Prezidentského paláca.

Pamiatkovo chránený bytový dom očarí eklektickou architektúrou z čias Rakúsko-Uhorskej monarchie. V jeho srdci, tichom vnútrobloku, je privátny anglický park.

 

Základné informácie

Výnimočný, dizajnovo riešený 4-izbový mezonet má výmeru 250,35 m2   z toho 167,31 m2 ma prízemie bytu, 33,59 m2 má poschodie bytu, 15,32 m2 má lodžia na prízemí bytu, 27,90 m2 má terasa na poschodí a 6,42 m2 má pivnica. Byt je situovaný na 4. nadzemnom podlaží historického bytového domu s výťahom.

Pamiatkovo chránený objekt očarí eklektickou architektúrou z čias Rakúsko-Uhorskej monarchie. Vo vnútrobloku je privátny anglický park – záhrada nadštandardnej veľkosti s nádhernými stromami, skutočná zelená oáza pokoja v historickom centre hlavného mesta.

Ponúkaný mezonet, aj bytový dom, je momentálne v rekonštrukcii. Po jej ukončení bude mať dom novú fasádu, novú vchodovú bránu, nové schodisko, výťah a zrekonštruované budú aj spoločné priestory bytového domu. V exteriéri prebehne revitalizácia a parková úprava záhrady.

 

Dispozičné riešenie

 4-izbový mezonet Bratislava má výnimočné architektonické riešenie, očaria vás autentické vysoké stropy, veľké okná, zimná záhrada, vzdušná galéria aj veľká terasa.

Na prvom podlaží sa nachádza priestranná obývacia izba, kuchyňa, 2 x spálňa, 2 x kúpeľňa, 2 x šatník, technická miestnosť, lodžia. Druhé, podkrovné podlažie tvorí priestranná galéria a veľkorysá terasa.

Mezonet je prevažne orientovaný na juhovýchodnú stranu, vďaka 3,2 m vysokým stropom, veľkým oknám a otvoreným priestorom je plný svetla.

 

Vybavenie mezonetu

Atraktívny mezonet ponúkame ako holopriestor. Súčasťou kvalitného vybavenia sú historizujúce bezpečnostné vchodové dvere, nové drevené kastlové okná, v kúpeľni je eurookno, pre interiérové dvere sú vytvorené celoplošne omietané dverné otvory.

Priestor bude vykurovaný vlastným zdrojom tepla kondenzačným kotlom Viessmann Vitosdens 200W 19kW, s prípravou TUV v zásobníku vody 150l, vápenno-cementová omietka, nové rozvody elektriky. Kúrenie je navrhnuté v izbách radiátorové, v kúpeľniach budú rebríkové radiátory a príprava na elektrické podlahové kúrenie DEVI.

V mezonete bude urobená predpríprava pre osadenie klimatizačných jednotiek.

 

Lokalita

Ponúkaný mezonet sa nachádza v atraktívnej tichej lokalite Starého mesta na ulici Palisády, v blízkosti Prezidentského paláca.

V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, reštaurácie a kaviarne, obchody, galérie, historické pamiatky, nemocnica, banky, zastávky MHD. V tesnej blízkosti je diaľničný obchvat D1 a D2.

Palisády sú jednou z najkrajších bratislavských lokalít, nachádzajú sa tu renomované kancelárie aj diplomatické a zahraničné zastupiteľstvá. Pár minút chôdze je obľúbený Horský park.

 

Parkovanie

K mezonetu prináleží jedno parkovacie státiena parkovacom stojisku situovanom za bytovým domom, ktoré je v cene nehnuteľnosti. Ponúkame tiež možnosť dokúpiť si samostatnú garáž v blízkosti, vo vedľajšej uličke na Timravinej ulici.

 

Cena

Cena mezonetu je 1 670 000,- Eur. Cena garáže je 30 000,- Eur.

 

*

AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.

Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj bytu Bratislava
#4izbovy byt Bratislava
#4izbovy mezonet Bratislava
#4izbovy byt Stare mesto
#mezonet Stare mesto
#predaj 4izbovy byt Bratislava
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária