Slnečný 1 izbový byt a vysokým stropom na ulici Stará Vajnorská

Stará Vajnorská, Bratislava

83 000

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný slnečný 1 izbový byt a vysokým stropom na ulici Stará Vajnorská

 

Základné informácie o byte

Ponúkame na predaj pekný slnečný 1 izbový byt a vysokým stropom na ulici Stará Vajnorská o celkovej výmere 25,10 m2. Byt je situovaný na 3/3 poschodí.  Byt je situovaný v budove, ktorej kompletná rekonštrukcia a prestavba na bytový dom prebehla v roku 2015.

 

Dispozičné riešenie

Byt je účelne a prakticky dispozične riešený. Vchádzame do bytu pozostávajúceho z jednej izby s kuchynským kútom a kúpeľne s toaletou umiestnenej po prevej strane od vstupu. Vďaka vysokému 3,5 m stropu v byte, je možné vybudovať galériu, ktorou sa ušetrí miesto na šatník a na galériu sa dá umiestiť spací kút. 

 

Vybavenie bytu

Byt je kompletne vybavený a zariadený: bezbečnostné vchodové dvere, plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha,  kuchynská linka,  rozkladacia sedačka, skrinka pod TV, konferenčný stolík, kreslo, poschodová posteľ, jedálenský stôl  a šatníková skriňa. Veľkou výhodou sú  nízke prevádzkové náklady na bývanie. Byt je pekný slnečný a presvetlený vďaka veľkým oknám a orientácii na južnú stranu. Byt je orientovaný do tichého vnútrobloku.

 

Lukratívna lokalita

Byt sa nachádza v mestkej časti Nové mesto na ulici Stará Vajnorská v tesnej blízkosti električkovej trate. Lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, dobrú dostupnosť do centra mesta ale aj na diaľničný obchvat. V blízkosti sa nachádzajú nákupné centrá ako Avion, Tesco, Ikea, Polus atd.

 

Cena bytu

Cena bytu: 83 000,- Eur.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária