Šikovný 2-izbový byt Čsl. Parašutistov Bratislava, s dvomi lodžiami a v dobrej lokalite

Čsl. Parašutistov, Bratislava

199 000

Popis nehnuteľnosti

Šikovný 2-izbový byt s dvomi lodžiami na ulici Čsl. Parašutistov, v dobrej lokalite pri Poluse

Čsl. Parašutistov, Bratislava

 

Hľadáte vlastné bývanie, za výhodnú cenu, s nízkymi nákladmi a v dobrej lokalite?

Realitná kancelária AZ PROPERTY Bratislava ponúka na predaj zrekonštruovaný a útulný 2-izbový byt na ulici Čsl. Parašutistov v Novom meste.

Veľkou výhodou lokality je dvor s parkom, blízkosť prírody, občianska vybavenosť a vynikajúca dostupnosť —všetko máte nablízku.

Byt je ideálny pre jedného, mladý pár či rodinu alebo ako dobrá investícia na prenájom.

 

Základné informácie

Slnečný 2-izbový byt má celkovú podlahovú výmeru 52,61 m2. Výmera bytu je 43,31 m2 a dvoch lodžií 6,8 m2, murovaná pivnica má 2,5 m2. Byt je situovaný na 5/6 NP bytového domu s výťahom.

Byt prešiel v roku 2015 kompletnou rekonštrukciou, vďaka ktorej je šikovne dispozične riešený. Pridanou hodnotou je samostatný vstup na lodžiu zo spálne a druhú z obývacej časti.

Je krásne svetlý, orientovaný na juhozápad. Západ slnka nad bratislavskou Kolibou si môžete vychutnať z obývačky aj zo spálne, ideálne z priestoru vlastnej lodžie.

Rekonštrukciou prešiel v rokoch 2014/2016 aj bytový dom: nová fasáda a strecha, vchodové oceľové dvere s elektromagnetickým čipom, nový výťah, plastové okná, zateplenie, nové ústredné kúrenie a regulovaný vykurovací systém, nové rozvody vody, kanalizácie, plynu, elektriny a vetrania. Naplánované sú nové schránky, tiež vymaľovanie a podlahy v spoločných priestoroch.

V suteréne bytového domu sa nachádzajú spoločné priestory: kočíkáreň, práčovňa, sušiareň, odovzdávacia stanica tepla a pivničné kobky. Dom má energetický certifikát B.

Výhodou ponúkaného bytu je jeho výborná poloha a kompletná občianska vybavenosť v okolí. Oceníte blízkosť nákupného centra Polus aj neďalekých lesov.

Veľkým plusom sú aj milí susedia v ďalších troch bytoch na poschodí, tiež nízke mesačné náklady na energie: 150 Eur/3 osoby a 20 Eur elektrina.

 

Dispozičné riešenie

Pekný 2-izbový byt Nové mesto
 je šikovne a prakticky riešený.

Vchádzame do chodby, oproti je samostatná toaleta, vľavo sa nachádza kúpeľňa. Po pravej strane je denná časť s obývacou miestnosťou, kuchyňou a jedálňou, z ktorej je vstup na prvú lodžiu. Z jedálne je vchod do samostatnej spálne so vstupom na druhú lodžiu.

Pivnica sa nachádza v suteréne bytového domu.

 

Vybavenie bytu

Byt je v ponuke zariadený. Súčasťou vybavenia sú nové bezpečnostné dvere s viacbodovým zamykaním, plastové okná a balkónové dvere, interiérové dvere s obložkovou zárubňou, dizajnové laminátové parkety, keramická dlažba, radiátory, nová elektrina v obývačke.

Obývacia miestnosť má gauč, kuchynská časť je so stolom a štyrmi stoličkami, kuchynská linka je vybavená všetkými spotrebičmi (výhodná 3-kombinácia: elektrický sporák – umývačka riadu – elektrická rúra, digestor, nerezový drez, páková batéria).  V spálni je rolldor na mieru, manželská posteľ a komody.

Kúpeľňa je so sprchovým kútom a pračkou, toaleta je samostatná.

V byte je zavedený optický internet a káblová TV.

 

Parkovanie

Parkovať je možné pohodlne pred domom.

 

Lokalita

Byt je situovaný v obľúbenej lokalite v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, na ulici Čsl. Parašutistov.

Územie tejto mestskej časti tvorí na severe a severozápade horský masív Malých Karpát a na severovýchode a juhu nížinné územie Podunajskej roviny, ležiace medzi úpätím pohoria a bývalým ramenom Dunaja.

V blízkosti je kompletná občiansku vybavenosť, pár minút pešo je obchodné centrum Polus a OD Slimák. Nablízku sú potraviny, školy, škôlky, úrady, pošta, banky, lekárne a ambulancie, nemocnica, nákupné centrum VIVO, reštaurácie aj kaviarne.

Lokalita ponúka bohaté možnosti na kultúrne a športové vyžitie, v okolí je plaváreň, futbalový a hokejový štadión, ako aj ďalšie voľnočasové zariadenia.

Neďaleko je Koliba a Ahoj, ideálne na prechádzky, turistiku či bicyklovanie. V lete oceníte aj blízkosť obľúbeného jazera a prírodného kúpaliska Kuchajda.

Poloha bytu spĺňa atribúty pre aktívnych mestských ľudíoddych v blízkej prírode, občiansku vybavenosť, napojenie na hlavné dopravné tepny a MHD v pešej dostupnosti.

Veľkou výhodou lokality Nové Mesto je dostupnosť, všetko máte nablízku, nielen do centra mesta, ale aj do iných mestských častí.

 

Cena

Cena ponúkaného bytu  je 199 000,- Eur.

 

Naše odporúčanie

Ak si chcete splniť sen o útulnom hniezde, či hľadáte výhodnú príležitosť na jeho zúročenie, tonto byt je ideálnym riešením. Spĺňa požiadavky dobrá lokalita — dobrá cena — dobrá investícia.

 

*

AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.

Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj bytu Bratislava
#2izbový byt Bratislava
#2 izbovy byt Nove mesto
#predaj 2izbovy byt Bratislava
#predaj 2 izbovy byt Nove mesto
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Liana Weiss Konzultant a marketingový koordinátor
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária