Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou na ulici Zátišie

Zátišie, Bratislava

2 400 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou, grilom a párty domčekom na ulici Zátišie

Zátišie, Bratislava

Ponúkame na prenájom autentický rodinný dom na ulici Zátišie o celkovej úžitkovej ploche 236 m2, so 6 izbami a veľkým obývacím priestorom s krbom a peknou záhradou o výmere 7,77 á, v obľúbenej lokalite mestskej časti Nové mesto. Rodinný dom je vhodný nielen na komfortné bývanie, ale aj ako firemný priestor, do ktorého budú zamestnanci chodiť s takou radosťu, ako chodia domov.

 

Základné informácie

Priestranný dom má dve atraktívne riešené podlažia. Na prvom, prízemnom, je veľká obývacia miestnosť s mramorovým krbom, propojená s troma izbami a kuchyňou. Druhé poschodie má tri samostnané podkrovné izby so šikmou strechou. Dom je krásne presvetlený, esteticky zjednotený drevenými prvkami, ktoré sú v jednej tonalite — dvere, okná, parapety, schodisko a plávajúca podlaha. Obrovským benefitom je veľká záhrada s grilom a párty domčekom, na pozemku je aj domček na náradie.

 

Dispozičné riešenie

Na prvom prízemnom podlaží je vstupná hala, oproti je veľká obývacia izba s krbom a vstavanými skriňami, prepojená s troma miestnosťami na pravej strane. Pri vstupe sa nachádza kúpeľňa s toaletou a sprchou, vľavo je hosťovská toaleta. Čelne k hlavnému vstupu je kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi. Na medziposchodí je druhá toaleta.Druhé poschodie, na ktoré vedú drevené schody, má galériu a tri podkrovné izby so šikmou strechou.

 

Vybavenie domu

Rodinný dom sa prenajíma v súčastnosti bez zariadenia, pri dlhodobom nájme a po dohode s majiteľom je možné dom aj dozariadiť.

 

Lokalita

Dom sa nachádza v obľúbenej lokalite bratislavskej mestskej časti Nové mesto. V blízkosti je nákupné stredisko Polus, mestská doprava (autobus aj električka), škôlka a základná umelecká škola. V okolí je ihrisko a park, neďaleko jazero Kuchajda — ideálne na prechádzky či aktívny oddych.

 

Parkovanie

Parkovať je možné pohodlne priamo pred domom na vlastnom pozemku, kde sú dve parkovacie státia, alebo pri ceste.

 

Odporúčame tento rodinný dom vidieť naživo!

 

Cena nájmu: 2400,- Eur/mesačne plus 250,- Eur zálohy na energie

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária