Priestranný 3-izbový byt s lodžiou a parkovacím stojiskom v garáži

Vrakunská, Bratislava

239 900
  • Počet izieb
    3
  • Úžitková plocha
    83,60
  • Balkón terasa
    6,30

Základné informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný priestranný 3-izbový byt s lodžiou a garážovým stojiskom v podzemnej garáži na Vrakunskej ulici v Podunajských Biskupiciach.

Celková úžitková plocha bytu je 83,60 m², pričom plocha bytu je 75,80 m², plocha lodžie je 6,30 m² a k dispozícii je aj pivnica o výmere 1,50 m². Byt je umiestnený na druhom zo šiestich nadzemných podlaží v panelovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na začiatku Podunajských Biskupic v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Dispozičné riešenie 3-izbového bytu je praktické a účelné. Do bytu vstupujeme cez priestrannú vstupnú halu, po pravej strane je tzv. nočná časť bytu s dvomi spálňami, oproti vstupu je veľká kúpeľňa a samostatná toaleta, na ľavej strane je pekná svetlá obývacia izba s kuchynským kútom s prístupom veľkú zasklenú lodžiu, orientovanú na južnú stranu.

Byt sa nachádza v pokojnej a zelenej časti Podunajslých Biskupic, čo zaručuje komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta.

Cena bytu: 219.900,- Eur

Cena garážového stojiska: 20.000,- Eur

Čítajte ďalej

Lokalita nehnuteľnosti

Podunajské Biskupice sú známe kombináciou komfortu mestského bývania a blízkosti prírody. V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, zdravotne stredisko, obchody a reštaurácie. Priamo v bytovom dome sa nachádza DM drogéria, solárium a oproti cez cestu obľúbený Lidl. Milovníci aktívnej rekreácie ocenia cyklotrasu popri Malom Dunaji, rodiny s deťmi zase výlety do blízkeho Vrakuňského lesoparku. Za nákupmi a ďalšou zábavou je na skok obchodné centrum Avion. Výborná poloha bytového domu zabezpečuje rýchly presun do centra mesta a tiež na diaľničný obchvat.

Čítajte ďalej

Štandard nehnuteľnosti

Byt ponúkame na predaj nasledovne vybavený:

bezpečnostné vchodové dvere,

plastové okná so žalúziami,

obložkové interiérové dvere so zárubňami,

laminátové plávajúce podlahy,

kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (sklokeramická varná doska, digestor, elektrická rúra, chladnička – samostatne stojaca),

v predsieni sú vstavané skrine,

v kúpeľni je rohová vaňa, kúpeľňový nábytok,

klimatizácia v obývacej izbe,

ústredne kúrenie,

murovaná pivnica,

byt ponúkame na predaj čiastočné vybavený nábytkom,

k bytu je možné dokúpiť garážové stojisko v podzemnej garáži.

Čítajte ďalej

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Ing. Larisa Raková Realitný maklér
© 2025 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária