Presvetlený 3-izbový byt v novostavbe s lodžiou na Nejedlého ulici

Nejedlého, Bratislava

189 000

Popis nehnuteľnosti

Presvetlený 3-izbový byt v novostavbe s lodžiou na Nejedlého ulici

Nejedlého ulica, Bratislava

 

Základné údaje

Ponúkame na predaj novotou žiariaci 3-izbový byt v štýlovej novostavbe MAMA PAPA, v mestskej časti Dúbravka. Nachádza sa na 3. poschodí a má celkovú úžitkovú plochu 61,35 m2 (59,25 m2 tvorí plocha bytu, 2,10 m2 je výmera lodžie a pivničná kobka má 1,67 m2). Bytový dom má vlastnú kotolňu, ktorá slúži na výrobu tepla a teplej úžitkovej vody. Byt je úžasne presvetlený, veľkým benefitom je aj spoločná strešná terasa s pohodlným sedením a ležadlami a malebným výhľadom na úpätie Malých Karpát. Vo vnútrobloku MAMA PAPA je krásne nádvorie, ktorého súčasťou detské ihrisko a lavičky na posedenie a kaviareň.

 

Dispozičné riešenie

Byt je úžasne presvetlený a moderne ladený, má veľké okná a veľkorysý výhľad. Je prakticky dispozične riešený: vojdete do predsiene s vešiakovou stenou a veľkou vstavanou skriňou, ktorá poskytuje dostatočný úložný priestor. Na pravej strane je otvorený priestor s obývačkou, jedálňou a kuchyňou. Vpravo je tiež priestranná detská izba s lodžiouVedľa sa nachádza útulná spálňa so vstavanou skriňou. Na konci chodby je samostatné WC a kúpeľňa s vaňou, umývadlom a práčkou. K bytu prislúcha pivničná kobka.

 

Vybavenie  bytu

Kvalitné štandardné vybavenie bytu tvoria: protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere, vstavané skrine, vysokokvalitné plastové okná so žalúziami, kúpeľňová sanita, samostatné WC, kuchynská linka na mieru so Siemens spotrebičmi (varná doska, rúra na pečenie, zabudovaná chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, granitový drez zn. Blanco) vstavané skrine v spálni a predsieni vrátane vešiakovej steny.

 

Lokalita

MAMA PAPA je svojou polohou ideálnym dostupným miestom, z ktorého sa všade dostanete za pár minút. Mestská časť Dúbravka sa pýši množstvom zelene, ako jedna z mála mestských častí má aj letné kúpalisko „Rosnička“ s niekoľkými bazénmi, tobogánmi a športovým areálom. V okolí sú aj ďalšie športové zariadenia, zimný štadión, detské ihriská a zelené plochy s parkovou úpravou, ideálne pre rodiny s deťmi. Lokalita má dobrú infraštruktúru, nachádza sa tu vychytené 4 a 8-ročné gymnázium na Bílikovej ulici s bilinguálnou výučbou nemeckého jazyka a anglickou „triedou európskych štúdií“. V zabývanej lokalite je samozrejmosťou aj kompletná občianska vybavenosť v blízkosti je električka, autobus, dve obchodné centrá OD Dubrawa a OD Saratov a aj zdravotné stredisko.

 

Parkovanie

K bytu je možné dokúpiť grážové stojisko v spoločnej garáži.

 

Cena

Cena bytu je: 189 000,- Eur

Cena garážového stojiska je: 15 000,- Eur

 

Štýlovo riešený projekt MAMA PAPA je určené predovšetkým pre mladé rodiny. Oceníte lokalitu, modernú strešnú terasu aj krásne nádvorie s detským ihriskom a lavičkami na posedenie.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová
Mgr. Zuzana Zorňanová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária