Prenájom 6 izbového rodinného domu s pekným výhľadom na Kolibe

Ôsma, Bratislava

2 500 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Prenájom 6 izbového rodinného domu s pekným výhľadom na Kolibe

Základné informácie:

Ponúkame na prenájom pekný dvojposchodový rodinný dom s dvomi garážami a krásnym výhľadom vo vynikajúcej bezpečnej lokalite na Ôsmej ulici v mestskej časti Nové mesto – Koliba. Rodinný dom je tropodlažný so suterénom, má úžitkovú plochu 287 m2 plus balkón o výmere 4,50 m2 a dve garáže o výmere 32,32 m2 je situovaný na pozemku o výmere 264 m2. Rodinný dom je  zrekonštruovaný, presvetlený s pekným výhľadom na celé mesto.

Dispozičné riešenie:

Rodinný dom je prakticky dispozične riešený: cez zádverie vchádzame do priestrannej haly po ľavej strane so šatníkom a toaletou s umývadlom, priamo prechádzame do kuchyne čiastočne otvorenej do veľkej obývacej izby s pracovným kútom, ktorá je priechodná do zimnej záhrady. V hale je situované schodisko vedúce na prvé poschodie domu, kde sa nachádzajú veľký šatník priechodný do spálne, spálňa, detská izba s vlastnou galériou v podkroví, kúpeľňa s vaňou, hosťovská izba a druhá kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Vybavenie:

Rodinný dom sa prenajíma kompletne zariadený a vybavený nábytkom a všetkými potrebnými spotrebičmi. Rodinný dom je klimatizovaný, a v suteréne je možnosť využívať saunu a vírivku. K rodinnému domu prislúcha záhradka mestského typu s miestom na grilovanie a posedenie s pekným výhľadom nenáročná na údržbu.

 

Lokalita:

Rodinný dom je situovaný v obľúbenej a bezpečnej lokalite Nového mesta, mestskej časti Vinohrady- koliba s kvalitnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta a dopravné tepny.

 

Cena:

2500,- Eur/ mesiac + 300,- Eur zálohy na energie

 

Neváhajte ma kontaktovať
Mgr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária