Vypredané – Ponúkame pekné rodinné 3-4 izbové dvojdomy na Čiernej Vode

Drozdia ulica, Chorvátsky Grob

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3-4 izbové rodinné dvojdomy

v lokalite Chorvátsky Grob – Čierna Voda

 

Ponúkame Vám pekné moderné rodinné bývanie v rodinných dvojdomoch s peknými záhradkami a parkovaním.

 

Poloha a orientácia rodinných domov rešpektuje okolitú zástavbu a orientáciu na svetové strany a rešpektuje územný plán zóny.  Oblasť je charakteristická zástavbou individuálnych, prípadne radových rodinných domov s podlažnosťou 1-2 nadzemné podlažia s plochou, prípadne šikmou strechou. Rodinné dvojdomy majú jednu spoločnú deliacu stenu a aj okná sú navrhnuté tak, aby bolo zachované  súkromie pre obyvateľov jednotlivých domov.  V ponuke máme dva rodinné dvojdomy na Drozdej ulici.

Výstavba bytov v rodinných domov je už dokončená, kolaudácia už prebieha.

 

Typy domov a dispozičné riešenia

 

 

Dispozičné riešenia rodinných domov sú moderné a spĺňajú všetky atribúty dnešných požiadaviek na bývanie. V každom rodinnom dvojdome si môžte vybrať z cenovo dostupného bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi  a to z 4 izbových alebo 3 izbového rodiného domu so záhradkou. Na výber sú tri dvojpodlažné domy a jeden bungalov.

V dvojpodlažných 4 izbových a 3 izbových domoch sa na spodnom podlaží každého rodinného domu sa nachádza predsieň, samostatná toaleta, a otvorená dispozícia pozostávajúca z kuchyne s jedálňou prepojenej s priestrannou obývacou izbou s prístupom na peknú terasu a do záhrady  a schodisko do poschodia. V hornej časti domu sa nachádzajú spálne s kúpeľňou a toaletou.

Jeden z domov je jednopodlažný, 4 izbový typu bungalov, ktorého dipozícia je nasledovná: vchádzame do vstupnej haly kde po ľavej strane sa nachádza prvá spálňa, vedľa nej je samostatná toaleta a kúpeľňa a druhé dve spálne. Po pravej strane od vstupnej haly sa nachádza v otvorenej dispozícii kuchyňa s jedálňou prepojená s obývacou izbou s prístupom na terasu a do záhrady.

Rodinnné domy poskytujú prvotriedny a komfortný základ pre mladé rodiny alebo páry. Architektonické riešenie všetkých domov je zamerané na moderné trendy bývania s prihliadnutím na získané skúsenosti z predchádzajúcej výstavby.

Ku všetkým bytom sú riešené parkovacie státia na vlastnom pozemku.

 

Lokalita a základná vybavenosť

 

Rodinné dvojdomy sa nachádzajú obci Chorvátsky Grob v časti Čierna Voda v jedinečnej lokalite nachádzajúcej sa na rovine v blízkosti Malých Karpát. Obec Chorvátsky Grob sa nachádza medzi obcami Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel, Slovenský Grob, a mestom Bratislava mestská časť Vajnory. Výhodná je poloha obce v blízkosti Bratislavy, do ktorej dostupnosť ešte výrazne zlepší realizácia projektu diaľnice D4. 

 

 

Neváhajte ma kontaktovať
Martina Zvolenská
Martina Zvolenská realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária