Slnečný 2-izb. byt s lodžiou a krásnym výhľadom v novostavbe Tehelné pole

Bajkalská, Bratislava

550 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Na prenájom slnečný 2-izb. byt s lodžiou a krásnym výhľadom v novostavbe Tehelné pole

Bajkalská, Bratislava

 

 

Základné informácie

Ponúkaný byt má celkovú úžitkovú plochu 60 m2 vrátane dvoch lodžií o výmere 10 m2, je situovaný na 21 NP. poschodí bytového domu s výťahmi s nádherným výhľadom na mesto.

 

Dispozičné riešenie

Byt veľmi prakticky a účelne dispozične riešený, vchádzame do menšej predsiene, oproti vstupu sa nachádza kuchyňa, jedáleň a obývacia izba, z obývacej izby vchádzame na peknú veľkú lodžiu s nádherným výhľadom na panorámu mesta. Z obývacej izby sa dostávame peknej spálne s veľkými francúzskymi oknami a prístupom na lodžiu. Oproti spálni sa nachádza samostatná toaleta a kúpelňa s vaňou. Byt je vďaka jeho polohe na 21-tom nadzemnom podlaží pekný, slnečný a poskytuje nádherné výhľady na celé mesto.

 

Vybavenie

Byt je situovaný v novostavbe, prenajíma sa kompletne vybavený. Vybavenie zahŕňa: bezpečnostné vchodové dvere, biele interiérové dvere, nová kúpeľňa a toaleta, plávajúce podlahy, nová kuchynská linka na mieru so sklokeramickou varnou doskou, digestorom, led podsvietenín, vstavanou chladničkou s mrazničkou a vstavanou elektrickou rúrou, jedálenský stôl so 4 ks stoličkami, rozdkladacia sedačka v obývacej izbe, stolík pod TV, v spálni je manželská posteľ a 2 nočné stolíky, stropné osvetlenie v celom byte.

Parkovanie

Parkovať je možné na vlastnom garážovom stojisku prístupnom suchou nohou k výťahu a do bytu.

 

Lokalita

byt je situovaný vo vynikajúcej a obľúbenej lokalite Nového Mesta. Lokalita má kvalitnú občiansku vybavenosť v tesnej blízkosti je Národný futbalový štadión,  obchodné centrum CENTRÁL, nový Zimný štadión. V blízkosti sú aj autobusy, trolejbusy a električky, ktorých zastávky sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od objektu.

 

Cena

550 € + 100 € zálohy na energie (vrátane parkovacieho státia).

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária