Ponúkame na prenájom bungalov s peknou záhradou na Čiernej Vode

Šípková, Chorvátsky Grob

700 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

Ponúkame na prenájom 3 izbový bungalov s peknou záhradou na Šípkovej ulici v lokalite Čiernej voda. Rodinný dom je jednopodlažný, má úžitkovú plochu 104 m2, z toho terasa je o výmere 14 m2, je situovaný na pozemku o výmere 445 m2. K domu prináležia dve parkovacia státia pred domom.  Rodinný dom je  presvetlený s pekným výhľadom  do  už vzrastlej záhrady.

Dispozičné riešenie

Dom je prakticky dispozične riešený. Z predsiene je vstup do samostatnej toalety, v ktorej je aj technické zázemie. Ďalej sa prechádza po pravej strane do obývacej časti, ktorá je prepojená s jedálenským a kuchynským kútom s komorou. Po ľavej strane je vstup do dvoch samostatných izieb a kúpeľne s vaňou. Z obývačky je východ na terasu a do záhrady.

Vybavenie

Rodinný dom sa prenajíma kompletne zariadený a vybavený nábytkom. Kuchynská linka je so všetkými potrebnými spotrebičmi.

Lokalita

Neďaleko domu sa nachádza zástavka MHD, škola, škôlka, reštaurácie, supermarket, fitpark, detské ihriská, tenisové kurty, golfové ihrisko, lekáreň. V blízkostí sa nachádza Šúrsky les s možnosťou rodinných výletov, rekreačného behu, či Malé Karpaty s množstvom cyklochodníkov.

 

Cena 700,- € plus zálohy na  energie 80,- €

 

Neváhajte ma kontaktovať
Martina Zvolenská
Martina Zvolenská realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária