Ponúkame na prenájom 3 izb. byt s terasou a parkovaním na Dunajskej ulici

Dunajská, Bratislava

900 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom pekný 3 izbový byt na Dunajskej ulici v Starom meste, byt má celkovú výmeru 115 m2 vrátane 20 m2 terasy, nachádzajúci sa na 5/5 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha pivnica a parkovacie státie v spoločnej garáži.

 

Dispozičné riešenie

Byt je prakticky a účelne dispozične riešený vchádzame do vstupnej haly, pri vstupe sa nachádza kúpeľňa a toaleta, oproti vstupu je pekný otvorený obytný priestor pozostávajúci z obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, z obývacej izby je prístup na peknú terasu s panoramatickým výhľadom na Bratislavu. Z obývacej izby sa dostaneme do dvoch samostatných spální.

 

Vybavenie bytu

Byt ponúkame na prenájom kompletne zariadený a vybavený: v predsieni sú vstavané skrine, v kuchyni je kuchynská linka kompletne vybavená všetkými spotrebičmi, jedálenský stôl so stoličkami, v obývacej izbe je sedacia súprava, konferenčný stolík, prídavný stolík, koberec, stolík pod TV, knižnica, v spálni je vstavaná skriňa, rozkladacia sedačka, stolík, v druhej spálni je manželská posteľ s nočnými stolíkmi. V obývacej izbe je klimatizácia.

 

Cena

900,- Eur nájomné + 190,- Eur zálohy na energie + 100,- Eur parkovanie, spolu: 1 190 Eur

 

Neváhajte ma kontaktovať
Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária