Ponúkame na prenájom novo zariadený 2 izb. byt na Tomášikovej ulici

Tomášikova, Bratislava

470 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

Byt o výmere 54 m2 vrátane 4 m2 lodžie,  situovaný na 3/6 poschodí tehlového bytového domu s výťahom.

Dispozičné riešenie

Vchádzame do vstupnej haly, kde hneď po jej pravej strane sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, pračkou, umývadlom a zásobníkom na teplú vodu. Veďa kúpeľne sa nachádza toaleta. Obývacia časť je od chodby oddelená dverami pozostáva z kuchynskej časti prepojenej s obývacou z prístupom na peknú terasu s  výhľadom do ticheho  vnútrobloku. Zo vstuupnej haly sa po pravej strane  nachádza pekná spálňa s oddeleným šatníkom.

Vybavenie

Byt je k dispozícii kompletne vybavený a zariadený: kuchynská linka so všetkými spotrebičmi ako umývačka riadu,  varná platňa, digestor a chladnička s mrazničkou), izby sú kompletne vybavené nábytkom. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii ako aj byt.

Veľkou výhodou je oplotený areál prislúchajúci k bytovému domu, kde je možné parkovať. Miesta nie sú vyhradené, keď je parkovisko plné vždy sa dá nájsť miesto mimo areálu.

 

Lokalita

Bytový dom je situovaný v tichom prostredí, aj ked sa nachadza vyslovene  v blízkosti ul. Tomášikova. V blízkosti domu sú potraviny a ďalšia vybavenosť.

 

Cena:  470,- Eur  plus mesačné zálohy na energie vo výške  80,- Eur

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária