Ponúkame na prenájom priestranný 3 izb. byt v City Gate na nám. SNP

SNP, Bratislava

990 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

Ponúkame na prenájom veľmi pekný priestranný 3-izbový byt v úplnom centre mesta na námestí SNP v zrekonštruovanom objekte  City Gate. Byt má plochu 120,20 m2 plus lodžia o výmere 11,95 m2 je situovaný na 2/6 poschodí s výťahom. Budova, v ktorej sa byt nachádza je vedená ako národná kultúrna pamiatka, ktorej priestory boli kompletne a nadštandardne zrekonštruované. Vstup do bytu je cez recepciu s 24 hodinovovou strážnou službou.

Dispozičné riešenie

Byt je nasledovne dispozične riešený: vchádzame do peknej vstupnej haly kde po pravej strane sa nachádza samostatná kuchyňa s prístupom na lodžiu a technickou miestnosťou s práčkou. Po ľavej strane sa nachádza priestranná obývacia izba, z ktorej je pekný výhľad na pešiu zónu Laurinskej ulice. Oproti hlavnému vstupu sa nachádza chodbička, cez ktorú sa dostaneme do tzv. nočnej časti bytu, kde sa nachádzajú dve spálne, jedna z nich hlavná spálňa má vlastný šatník a kúpeľnu so sprchovacím kútom. Oproti nej sa nachádza druhá spálňa s prístupom na lodžiu vedľa, ktorej je druhá kúpeľna s vaňou a toaletou. V chodbičke sa nachádza ešte tretia samostaná toaleta pre hostí s umývadielkom. Byt je pekný priestranný, presvetlený z obidvoch stán s peknými výhľadmi na historiskú časť  Starého mesta.

Vybavenie

Byt ponúkame na  prenájom čiastočne zariadený v prípade dohody s majiteľom je možné ho aj dozariadiť. Byt ponúkame  nasledovne vybavený: plávajúca podlaha, plastové okná, interiérové dvere,  kuchynská linka so spotrebičmi ( umývačka, chladnička, el.sporák s rúrou ), práčka, jedálenský stôl so stoličkami, v izbách sú dvopostele, šatník je vybavený závesným systémom, v obývacej izbe je menšia sedačka s konferenčným stolíkom.

Lokalita

Byt je situovaný v úplnom centre mesta v City Gate na  ulici  SNP s kompletnou občianskou vybavenosťou v priamom dosahu.

Parkovanie

Parkovacie miesto je možné si prenajať v Opera house parkovacom dome.

Cena

990 Eur + energie 200 Eur

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária