Slnečný 1-izbový podkrovný loft na Dobrovského ulici v Starom Meste

Dobrovského, Bratislava

210 000

Popis nehnuteľnosti

Jedinečný podkrovný loft v novej nadstavbe v Starom Meste

Dobrovského ulica, Bratislava

 

Túžite po loftovom bývaní v štýle urban chic?

Ponúkame na predaj slnečný 1-izbový loft v novej podkrovnej nadstavbe na Dobrovského ulici, v lukratívnej lokalite v Starom Meste.

 

Základné informácie

Loft o celkovej výmere 49,25 m2 je situovaný na 5/5 poschodí. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020, nové maľovky v celom bytovom dome, nové zábradlia, elektrické rozvody, nový presklený výťah a tiež fasáda domu.

Priestor je slnečný a úžasne presvetlený vďaka veľkým oknám a orientácii na západnú stranu. Koncept open space ponúka možnosti na úchvatné dizajnové a interiérové riešenia.

 

 

Dispozičné riešenie

Loft je veľkoryso priestorovo a funkčne riešený. Tvorí ho jedna priestranná obývacia miestnosť s kuchynským zázemím a kúpeľňou. Vďaka 3,5 m vysokému stropu je možné v priestore vytvoriť aj štýlovú galériu so spacím kútom.

 

 

Vybavenie bytu

Priestor sa predáva ako holobyt, open space koncept ponúka možnosti na jedinečné interiérové riešenia podľa vlastných predstáv a preferencií. Vybavenie zahŕňa bezpečnostné vchodové dvere, kvalitné plastové okná a predprípravu na klimatizáciu.

 

 

Lokalita

Loft sa nachádza v lukratívnej lokalite v mestskej časti Staré mesto na Dobrovského ulici, v tesnej blízkosti električkovej trate. Lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, výbornú pešiu dostupnosť do úplného centra mesta a naozaj všetko, na čo si spomeniete a čo k spokojnému bývaniu potrebujete. V tesnej blízkosti je obľúbená Medická záhrada, ideálna na oddych, aktívny mestký relax aj letné pikniky.

 

 

Parkovanie

Parkovanie je možné pred bytovým domom na rezidenčnú parkovaciu kartu.

 

 

Cena

Cena bytu je 210 000,- Eur

 

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária